Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pie sociālās aprūpes centra “Ziemeļblāzma” iestādīts augļu dārzs

Pēc dažiem gadiem Valkā, Rūjienas ielā 3, biedrības “Labāka Rītdiena” sociālās aprūpes centra “Ziemeļblāzma” teritorijā kuplos un pirmos augļus dos aizvadītajā piektdienā, 12. aprīlī, īpašā pasākumā iestādītais dārzs. Šajā vietā talcinieki kopumā iestādīja 40 augļu kokus un ogulājus. Jau trešo gadu entuziastu grupa kopā ar biedrību “Reāls Piedzīvojums” dodas uz dažādām Latvijas vietām Latvijā, lai iestādītu augļu kokus un ne tikai dotu artavu nākotnei, bet arī aktualizētu vairākas sabiedrībā aktuālas tēmas un satuvinātu dažādas paaudzes.
Biedrības “Labāka Rītdiena” valdes priekšsēdētāja Evija Jēkabsone kopā ar sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas sektora vadītāju Kristīni Zmičerevsku arī čakli piedalījās stādīšanā un saka paldies biedrībai “Reāls Piedzīvojums”.
Ikviens var piedalīties augļu koku stādīšanas akcijā
Pateicoties viņu iniciatīvai un rīkotajai akcijai “Apstādi Latviju zaļu ar augļu kokiem”, kā arī producentam Lūkasam Mairim Marcinkevičam, sociālās aprūpes nama “Ziemeļblāzma” seniori svaigā gaisā klausījās mūziķu priekšnesumus un baudīja uz ugunskura vārītu soļanku. Tie seniori, kuriem veselības stāvoklis ļauj kustēties, kopā ar viesiem no vairākām Latvijas pilsētām un Valkas novada pašvaldības, izpriecājās rotaļās. Savukārt pārējiem “Ziemeļblāzmas” iemītniekiem bija iespēja kopā ar ciemos atbraukušajiem tuviniekiem pabūt svaigā gaisā un izbaudīt sirsnīgā pasākuma gaisotni.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.