Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pensionāri aizkustināti par viņiem dāvāto uzmanību un sirsnību

Akcijas iniciatore Elīna Sula. Foto: Inga Karpova

„Pasakiet vissirsnīgāko paldies tai jaukajai meitenei no Turnas un viņas komandai, visiem, kas kaut ko darīja, lai mēs – pensionāri tiktu tik jauki pārsteigti un iepriecināti, paldies Elīnai par drosmi, brīnos, kur jaunam cilvēkam tik liela uzņēmība, lai viņai un visiem, kuri rūpējās, lai mums tiktu paciņas, būtu tikpat sirsnīgi svētki, kādus viņi uzdāvināja mums,” tādus vārdus vakar un šodien saņemam no Valkas novada pensionāriem, kurus pirms Ziemassvētkiem pārsteidz rūķīši ar paciņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Jaukākā paciņa, ko esmu savā mūžā saņēmis, tik labas konfektes, tik ļoti patika atraktīvie rūķi, kādam arī veci cilvēki šķiet svarīgi, ne jau konfektes ir tās nozīmīgas, bet uzmanība, sirsnība, līdz sirds dziļumiem aizkustināja, nespēju valdīt asaras, tik mīļi tas bija, paldies, paldies, paldies!”.

Tā mums saka tie, kas zvana uz redakciju, lai pateiktos Elīnai Sulai, Līgai Luterei Kārkliņai, Baibai Ontensonei un ikvienam, kurš ziedoja, gatavoja, piegādāja paciņas. Katrs zvanītājs nenogurstoši stāsta, cik patīkami jauni cilvēki, cik atraktīvi, cik sirsnīgi tika pasniegtas paciņas. Visi kā viens priecājas, ka akcija izdevās, jo bažas bijušas, vai tad paciņa tiks atnesta, varbūt nezinās, kur tie pensionāri dzīvo utt. Sen neesam dzirdējuši no tik daudziem cilvēkiem aizkustinājuma pilnus pateicības vārdus. Ne jau mums, protams, bet Elīnai un viņas komandai!!!

„Ziemeļlatvija” ir tikai tāfele, uz kuras cilvēki šos vārdus uzraksta. Pateicības vārdus noteikti ierakstīsim arī laikrakstā, kā zināms daudzi pensionāri nelieto sociālos tīklus, un tas paliks arī vēsturē, kā cilvēku labestības un uzņēmības apliecinājums.

Sirdssiltus Ziemassvētkus!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.