Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pavadi vasaru kopā ar Smiltenes bibliotēku

Foto: Karīna Asare

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina bērnus arī vasarā nākt uz bibliotēku un piedāvā aktivitātes, kas ļaus vasaras brīvlaiku pavadīt radoši.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ceturto gadu šovasar aicinām piedalīties “Bibliotēkas vasaras izaicinājumā”. Šajā lasīšanas veicināšanas aktivitātē dalībniekiem tiek izsniegta uzdevumu lapa, kas iekļauj vairākus literārus uzdevumus. Uzdevumus lapā var veikt jauktā secībā, galvenais nosacījums – izpildīt tos visus līdz vasaras beigām. Katra veiksmīgi izpildītā uzdevuma laukumā bibliotekārs iespiedīs zīmogu, kas apliecinās, ka uzdevums ir paveikts. Čaklākajiem un aktīvākajiem dalībniekiem balviņas!

Arī šogad bērni ir aicināti apmeklēt “Darbīgās trešdienas bibliotēkā”, kas ietver dažādu izklaidējošu un radošu uzdevumu veikšanu. Radoši darbiņi, atjautības uzdevumi un galda spēles! Uzdevumi paredzēti sākumskolas skolēniem, jaunākiem bērniem palīdzēt var vecāki. Lai piedalītos, bērni aicināti nākt uz bibliotēku katru trešdienu no plkst. 11.00-12.00. Pirmā nodarbība notiks 5.jūnijā. “Darbīgās trešdienas bibliotēkā” notiks jau trešo gadu pēc kārtas.

Smiltenes bibliotēka aicina izmantot vasaras brīvos brīžus, lai piedalītos Latvijas Nacionālās bibliotēkas izveidotā un vadītā lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2024”. Bibliotēkā jau ir pieejama lielākā daļas žūrijas kolekcijas grāmatu. Izlasot un novērtējot piecas kolekcijas grāmatas līdz gada beigām dalībnieki saņems pateicības balviņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa ir radoša vieta, kur vasarā satikties, pašķirstīt žurnālus, uzspēlēt galda spēles un piedalīties aizraujošās aktivitātēs. Bērni varēs izbaudīt lasītprieku, atklāt jaunas grāmatas bibliotēkas plašajā klāstā un ļauties radošumam.

Atgādinām, ka vasarā Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa Gaujas ielā 1 (Sporta halles 2.stāvā) atvērta darba dienās no plkst. 10.00 – 16.00.

Meties iekšā aizraujošā, radošā un iztēles bagātā piedzīvojumā kopā ar Smiltenes bibliotēku!

Karīna Asare, Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas praktikante

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.