Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pašvaldības kase – jaunās telpās


FOTO: Vineta Putniņa

No 1. marta Valkas novada pašvaldības kase atradīsies Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra telpās Valkā, Rīgas ielā 25, pirmajā stāvā. Līdz šim kase atradās novada pašvaldības ēkā Semināra ielā 29.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) vadītāja Baiba Vorobjeba informē, ka pagaidām darba laiks kasei paliek nemainīgs. Proti, kase būs atvērta otrdienās no pulksten 9 līdz 12, ceturtdienās no pulksten 12 līdz 16.50. Kase atradīsies atsevišķā telpā, un apmeklētājus apkalpos B. Vorobjeva. Viņa skaidro, ka VPVKAC telpās var iekļūt arī cilvēki ar īpašām vajadzībām. Nepieciešamības gadījumā pie ārdurvīm ir zvana poga, kuru nospiežot, var izsaukt VPVKAC darbinieku, lai lūgtu palīdzību iekļūt telpās.

Kasē tiek nodrošinātas sociālo pabalstu un izglītojamo stipendiju izmaksas, kā arī pieņemtas iemaksas. Piemēram, iedzīvotāji var samaksāt nekustamā īpašuma nodokli vai arī par saņemtajiem pašvaldības pakalpojumiem. Pašvaldības rēķinus iespējams apmaksāt arī Latvijas Pasta nodaļā, savā internetbankā un lielveikalu tīklu “Maxima”, “top!” un “Mego” veikalos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.