Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pasaules pasta dienā Latvijas Pasts aicina balsot par labāko 2023.gada pastnieku un pasta nodaļas operatoru

Pasaules pasta dienā LatvijasPasts aicina katrā Latvijas reģionā noteikt un godināt labāko 2023.gada pastnieku un pasta nodaļas operatoru. Šī jau ir 13.reize, kad Latvijas Pasts organizē tradicionālo konkursu Mans pastnieks, sniedzot iespēju īpašā veidā pateikt paldies tiem pasta darbiniekiem, kuri ik dienas ar atsaucību, mērķtiecību, rūpību un atbildību nodrošina pasta pakalpojumus. Arī šogad paldies iespējams paust, aizpildot un bez maksas nosūtot drukāto konkursa anketu vai iesniedzot savu balsojumu tiešsaistē https://anketa.pasts.lv/. Drukātās anketas ar jau apmaksātu piegādi tiks ievietotas to iedzīvotāju pastkastītēs, kas iepriekšējā gada laikā abonējuši kādu preses izdevumu. Balsot Mans pastnieks ietvaros iespējams līdz 2023.gada 10.decembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

9.oktobris ir diena, kad visās 192 Pasaules pasta savienības dalībvalstīs – arī Latvijā – atzīmē Pasaules pasta dienu. Pasta nozares svētki tiek atzīmēti ar mērķi veidot izpratni par pasta lomu cilvēku un uzņēmumu ikdienas dzīvē, kas tiešā veidā saskan arī ar Latvijas Pasta ikgadēji organizētā konkursa Mans pastnieks mērķi. Tāpēc par godu šai dienai, Latvijas Pasts jau 13.reizi aicina novērtēt pasta nozares profesionāļus, kuri nodrošina iedzīvotāju un uzņēmumu saikni ar tiem nepieciešamajiem pasta pakalpojumiem.

Latvijas Pastā strādā vairāk nekā 2600 darbinieku aptuveni 150 dažādās profesijās, no kuriem būtiskāko daļu – aptuveni 70% – veido pastnieki un pasta nodaļu darbinieki, kas ik darbdienu piegādā abonētos preses izdevumus, vēstules un sīkpakas, apkalpo klientus pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un nodrošina dažādus citus pakalpojumus pat vistālākajās lauku viensētās. Novērtējot šo darbinieku – pastnieku un pasta nodaļas operatoru – rūpes, atbildību un profesionalitāti, Latvijas Pasts aicina iedzīvotājus ar anketas starpniecību atklāt labākos pasta darba profesionāļus un pateikt viņiem paldies.

Konkursa anketa drukātā formā oktobra sākumā ir izsūtītas to klientu pastkastītēs, kas pēdējā gada laikā abonējuši kādu no preses izdevumiem. Aizpildītas anketas līdz 2023.gada 10.decembrim jāievieto jebkurā Latvijas Pasta vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta. Savukārt tiešsaistē konkursa anketu līdz minētajam datumam iespējams aizpildīt un iesniegt šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labākais 2023.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursa Mans pastnieks ietvaros kā ik gadu tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta.

Latvijas Pasts konkursu Mans pastnieks organizē jau 13.reizi. Mans pastnieks 2022 labākā darbinieka nominācijai tika izvirzīti 999 Latvijas Pasta pastnieki vai pasta operatori, par kuriem tika saņemts vairāk nekā 11 475 klientu anketu.

Par VAS Latvijas Pasts

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Pasts sniedz visplašāko pasta pakalpojumu klāstu visā Latvijā vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Uzņēmums nodrošina universālā pasta, komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 2600 darbinieku.

Vineta Anna Sarkane | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.