Pasaules kausa kopvērtējumā – Arturam Klotam 2. vieta

23. un 24. martā Francijā, Laplaņas olimpiskajā bobsleja trasē, valcēnietis Arturs Klots aizvadīja Pasaules kausa parabobslejā divus pēdējos posmus, kuros izcīnīja 7. un dalītu 1. vietu.

A. Klota trenere Vita Kotāne informē, ka Pasaules kausa kopvērtējumā šosezon A. Klots ierindojās otrajā vietā. Par Kristāla globusu cīnījās 14 valstu 19 atlēti.

Gan Latvijas sportists A. Klots, gan šveicietis Kristofers Stjuarts divu braucienu summā pavadīja trasē divas minūtes un 13,44 sekundes, tā abiem sportistiem izcīnot dalītu pirmo vietu. Trešajā vietā, zaudējot 0,26 sekundes, ierindojās Lielbritānijas pārstāvis Korijs Maps.

Pasaules kausa kopvērtējumā pirmo vietu ar 1631 punktu izcīnīja K. Maps, bet pie otrās vietas ar 1580 punktiem tika A. Klots, kurš pirms noslēdzošā posma atradās trešajā pozīcijā. Trešo vietu kopvērtējumā ar 1565 punktiem ieņēma ASV parabobslejists Roberto Balks.