Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pārcelta Ilzes Džonsas radošā darbnīca “Sirdsraksti mandalās”

Smiltenes bibliotēkā 16.martā plānotā Ilzes Džonsas radošā darbnīca “Sirdsraksti mandalās”pārcelta uz 23.martu plkst.17.00. Uz radošo darbnīcu joprojām ir iespējams pieteikties, ir brīvas vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apaļo rakstu jeb mandalu radīšana ir sevi izzinošs, intuitīvs, nomierinošs un radošs process, taču tas var arī ienest mūsos jaunu spēku, drosmi un fokusu uz svarīgāko.

Ilze stāsta par savu ceļu pie mandalām: “Iekšējās sajūtas pēc apaļas formas rakstiem sajutu astoņus gadus atpakaļ, vēl nezinot, kas ir mandala. Zīmēju un izgleznoju to, ko jutu, kas bija manā sirdī. Tā tapa manas pirmās mandalu gleznas “Dzīves procesi” un “Zaudējums”. Drīz pēc tam mani ceļi krustojās ar mākslas terapeiti Daci Visnolu Siguldā viņas vadītajās mandalu veidošanas radošajās darbnīcās. Tajā laikā es arī iemīlēju šo dziļo radošo procesu.”

“Radošajā darbnīcā būs dota iespēja sakontaktēties ar savu sirds balsi un ļaut tai runāt caur vienkāršu darbošanos ar krāsainiem, plēstiem un līmētiem papīra gabaliņiem. Bieži, kad pietrūkst vārdu, mūsu pirksti ļoti labi prot pavēstīt mūsu stāstu, ja tikai mēs tam ļaujamies. Mandalas veidošanas procesa sākumā mēs godīgi ieliekam rakstos tā brīža “sevi”, pat tad, ja tas šķiet kaut kas negatīvs. Nobeiguma daļā caur mandalas izdaiļošanu mēs radām jaunu īstenību – to pozitīvo, kas ir pietrūcis jeb to, ko vēlamies just turpmāk. Īpaši šobrīd ir svarīgi būt kontaktā ar savām domām, sajūtām, vēlmēm un attieksmēm. Tās ne tikai atspoguļo mūsu iekšējo sirds stāvokli, bet arī dod mums iespēju izvēlēties konkrētu rīcību, lai saglabātu vai atjaunotu līdzsvaru, mieru un prieku. Tas kļūst par dvēseles enkuru ikdienas gaitās un dažādu lēmumu pieņemšanā”, saka Ilze.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Radošā darbnīca ir bez maksas un tā notiks Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus – “zaļajā režīmā” (apmeklējums maskās un uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu, bērniem līdz 17 gadiem – bez sertifikāta).

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties pa tālruni 64773030 vai 26449145.

Pasākuma laikā tiks fotografēts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos radošajā darbnīcā!

Informāciju sagatavoja: Alda Liuke, Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.