Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pārbūvē skolu

Pēc būvdarbiem līdz neatpazīšanai uz labo pusi ir izmainījusies Palsmanes pamatskolas internāta ēka – gan no ārpuses, gan iekštelpās. Foto: Edgars Avotiņš

Jau rakstījām, ka pērn vasarā būvdarbi sākās Smiltenes novada Palsmanes pamatskolas internāta ēkā, kur atrodas 1.–4. klašu mācību telpas, internāta istabiņas, skolas virtuve un ēdamzāle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldība sāka īstenot projektu “Energoefektivitātes pasākumu īstenošana Smiltenes novada Palsmanes pamatskolas internāta ēkā”, piesaistot būvdarbiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

Pašvaldības izsludinātajā konkursā par projektā plānoto darbu veikšanu uzvarēja Rīgas uzņēmums SIA “Pro Dev”. Tagad būvdarbi šajā projektā ir noslēgušies. 

Projekta īstenošanas rezultātā tiks samazināts primārās enerģijas patēriņš un attiecīgie pašvaldības maksājumi par enerģijas patēriņu, tiks samazinātas siltumnīcefekta gāzu emisijas, kā arī uzlaboti ēkā nodarbināto cilvēku darba apstākļi un uzlaboti skolēnu mācību apstākļi, informē Smiltenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektā ir veikti darbi pie Palsmanes pamatskolas internāta ēkas nesošo konstrukciju pārbūves, nodrošinot nepieciešamo telpu plānojumu atbilstoši paredzētajam lietošanas veidam. Īstenojot energoefektivitātes pasākumus, ēkā veikta tās fasādes, cokola, pārsegumu siltināšana, mehāniskās ventilācijas sistēmas izbūve, kā arī, lai veicinātu atjaunojamās enerģijas izmantošanu ēkai, uzstādīti saules paneļi un kolektori.

Ēkā pārbūvēti visi iekšējie inženiertīkli un atjaunota telpu iekšējā apdare, lai nodrošinātu mācību procesam atbilstošu vidi, informē Smiltenes novada pašvaldības būvinženieris Andris Jaunpetrovičs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.