Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Pansijā Rauna” priecājas uzņemt ciemiņus kā svētkos, tā ikdienā

Lai kopā darbotos un ar apciemojumu iepriecinātu aprūpes iestādēs mītošos ļaudis, nav jāgaida gada nogales svētki, pārliecināti sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Pansija Rauna” (nodibinājuma “Raunas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas centrs” struktūrvienība) darbinieki.
Saulainā marta dienā raunēnietes Ineta Zaharevska kopā ar Ingu Sapožņikovu-Pētersoni un mācītāju Ediju Kalniņu devās apciemot aprūpes iestādes iemītniekus un ielūkoties viņu ikdienā.
Pansijas apmeklētājiem bija tik spilgti iespaidi par redzēto un sajusto, ka viņi izteica vēlēšanos dalīties ar laikraksta lasītājiem. “Ar enerģisko Signi Verigo viss top un rosās “Pansijā Rauna”. Tāds man izveidojies priekšstats pēc aizvadītās tikšanās. Tā enerģija, kas plūst no Signes, aizrauj jebkuru klātesošo. Drošsirdīgi, pārliecināti Signes soļi ir kā dzinējspēks pansijas darbiniekiem un iemītniekiem. Manī tas viss spēcīgi atsaucās dvēselē, jo ar Signi esam ļoti līdzīgas savā degsmē un aizrautībā, kad mūsu darbs nav rutīna, bet gan piepildījums un iedvesmas avots,” iesāk I. Zaharevska, kura darbojas sociālo mediju mārketingā un dvēseles dziedināšanā.
“Pansijā Rauna” viņus sirsnīgi sagaidīja saimnieciskās struktūrvienības vadītāja Signe Verigo, sociālās aprūpes centra direktore Iveta Līviņa, sociālā aprūpētāja Anita Šīre un grāmatvede Vita Bergmane.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.