Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Palsas” disku golfa spēlētājiem jauni formas tērpi

Foto: No personīgā arhīva

Sporta draugu kluba “Palsa” disku golfa spēlētāji jau mēnesi uz sacensībām dodas vienādos formas tērpos, informēja kluba pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties Lauku atbalsta dienesta rīkotajam ELFLA fonda atklātā konkursa 12.kārtas Lauku attīstības programma 2014. – 2020. gadam pasākuma 19.2 “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās SVVA Stratēģijas ieviešanai Rīcība 2.4. “Tērpu iegāde amatierkolektīviem un sporta kolektīviem”, disku golfa spēlētāji ir tikuši pie vienotiem tērpiem. Saņemot līdzfinansējumu projektam Nr. 23-09-AL10-A019.2204-000009 “Sporta formu iegāde SDK Palsa komandai” tika iegādāti 15 komplekti ar sporta formām. Komplektā ietilpst Polo krekls, SKIN jaka vējainākam laikam un FLOW jaka vēsākam laikam.

Sporta formām tika izstrādāts individuāls dizains kas raksturo vietu no kuras nākam, kas esam un kas ir mūsu sporta veids. Dizainā izmantots Smiltenes novada zīmols “Smiltenes novadā sanāk”, zīmola krāsu toņi. Uz sporta tērpiem attēlots disku golfa grozs un SDK “Palsa” logo.

Līdz šim formas sevi lieliski pierādījušas gan sportisko sasniegumu ziņā, gan kā atpazīstamības simbols.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.