Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Palīdzēt pansionātam vēlas arvien vairāk variņiešu

Smiltenes novada Variņu pagastā plašumā izvēršas draudzība ar Gatartas pansionātu un tam blakus esošo grupu dzīvokļu iemītniekiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Arvien vairāk variņiešu vēlas palīdzēt šai sociālās aprūpes iestādei, kas atrodas Drustu pagastā un pēc novadu reformas – jaunajā Smiltenes novadā.

Jau rakstījām, ka īsi pirms Ziemassvētkiem Variņu pagasta iedzīvotāji Mārīte un Zigmārs Zariņi un Mārīte Rozīte un Jānis Graudiņš, neviena neskubināti, devās uz Gatartas pansionātu, vedot iemītniekiem pašu sarūpētas dāvanas. Šīs labdarības akcijas ierosinātāji un lielākie atbalstītāji bija Mārīte un Zigmārs Zariņi, kuri uzaicināja piebiedroties ģimenes draugus dzīvesbiedrus Mārīti Rozīti un Jāni Graudiņu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.