Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Pagarina Smiltenes novada izglītības stratēģijas apspriešanu

Foto: Sandra Pētersone

Jau rakstījām, ka līdz 26. martam sabiedrībai bija iespējams izteikt savu viedokli un ierosinājumus par Smiltenes novada izglītības attīstības stratēģiju 2023. – 2028. gadam, ko no 27. februāra publiskajai apspriešanai ir nodevusi Smiltenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad šā dokumenta projekta publiskās apspriešanas termiņš ir pagarināts līdz 10. aprīlim, “Ziemeļlatviju” informē stratēģijas izstrādes darba grupas vadītāja, Smiltenes novada deputāte Inga Ērgle. Tam iemesls ir gan daudzie publiskās apspriešanas laikā līdz šim saņemtie priekšlikumi un jautājumi, gan arī tas, ka Variņu pagasta iedzīvotāji uzaicinājuši ierasties Variņu pamatskolā uz diskusiju par pagasta pamatskolas nākotni visus 15 Smiltenes novada pašvaldības deputātus (uz pirmo sanāksmi ieradās tikai četri deputāti).

“Pārrunājām to visu ar darba grupu un daļu deputātu un sapratām, ka publiskās apspriešanas procesam vajag pagarinājumu, lai varam labi apstrādāt visus saņemtos priekšlikumus, lai nav tā, ka esam tos saņēmuši formāli un noraidām. Pagarinājums ir vajadzīgs, lai darba grupa var iedziļināties un izanalizēt šos priekšlikumus, kā arī varam nodrošināt deputātu papildus tikšanos ar Variņu pagasta iedzīvotājiem (tā notiks 27. martā pulksten 17.30 Variņu pamatskolā, gaidīti visi interesenti kuriem nav vienaldzīgs pagasta skolas liktenis, – redakcijas piezīme),” skaidro Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš.
Pašvaldība sākotnēji bija iecerējusi, ka pēc viedokļu un ierosinājumu saņemšanas tiks veikti precizējumi un papildinājumi stratēģijā līdz 29. martam un 29. martā Smiltenes novada domes sēdē deputāti lems par stratēģijas apstiprināšanu vai neapstiprināšanu.

Tagad šā jautājuma izskatīšana tiek pārcelta uz aprīlī gaidāmo domes sēdi, informē Edgars Avotiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.