Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Orientieristiem divi pjedestāli “Daugavas kausa” sacensībās

Dāmu elitē “Azimuts OK-Sm BJSS” komandai “Daugavas kausa” izcīņas sacensībās trešā vieta. Foto: Māris Stabiņš

Latvijas neatkarības atjaunošanas dienā, 4. maijā, Jaunjelgavas pusē norisinājās sezonas pirmais Latvijas stafešu kausa posms “Daugavas kauss”, ko orientēšanās klubs “Ogre” rīkoja jau 24.reizi. Šajās sacensībās Smiltenes novada orientieristiem otrā un trešā vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dāmu elitē, kur uz starta stājās astoņas komandas, uzvara OK “Kāpa” orientieristēm Magdai Ciglei, Laurai Vīķei un Iritai Puķītei. OK “Kāpa” komandas pirmā etapa veicēja M.Cigle finišu sasniedza trešajā vietā, taču L.Vīķe un I.Puķīte ar pārliecinoši labākajiem laikiem otrajā un trešajā etapā komandu pacēla uz pirmo vietu, tuvākās sekotājas apsteidzot par gandrīz astoņām minūtēm. Otrā vieta “Ozons” orientieristēm Annai Eleonorai Freimanei, Aigai Strazdiņai un Laurai Puķītei, bet trešā vieta “Azimuts OK-Sm BJSS” komandai Lienei Brūvelei, Andai Jaunmuktānei un Zandai Stabiņai. Jāpiebilst ka Liene stafeti Andai nodeva kā otrā , tālāk Anda Zandai kā ceturtā. Zandai distancē izdevās apsteigt Cēsu “Meridiāna” orientieristi Kristīni Kokinu un finišēt trešajā vietā.

Distances veda pa sarežģītu un tehnisku apvidu ar dažāda izmēra reljefa formām, izcirtumiem, jaunaudzēm un purviem. 

V-18 grupā Smiltenes BJSS trio, kur kopā ar puišiem startēja arī Agnese Jaunmuktānē, izcīnīja otro vietu. Foto: Māris Stabiņš

Pie panākuma tika arī  “Smiltenes BJSS V-18” grupas komanda kurā etapu secībā startēja Uvis Sproģis , Agnese Jaunmuktāne un Renārs Kļaviņš. Īpaši jāuzteic Agnese , kas nenobijās startēt puišu konkurencē un sekmīgi aizstāja saslimušo komandas biedru. Distances beigu daļā Renāram acī trāpīja zars un atlikušo distances daļu nācās veikt ar asarojošu aci, kartē un apvidū neko daudz neredzot. Temps gan kritās , tomēr izdevās nosargāt otro vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās piedalījās arī pagājušā gada Latvijas stafešu kausa ieguvējas – S-14 grupā Marta Kalniņa , Anete Stabiņa un Kitija Abula. Debitējot S-16 grupā, izcīnīta 4. vieta un gūta atziņa, ka visām komandas dalībniecēm noskrienot bez kļūdām, iespējams tikt pie medaļām arī S-16 grupā.

Sacensību rezultāti apskatāmi šeit.

Latvijas kausa izcīņa maija vidū turpināsies Rēzeknes pusē ar Baltijas čempionātu, bet nākamais Latvijas stafešu kausa posms 22.maijā notiks Tukuma pusē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.