Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Orientēšanās sacensību dalībnieki skrien pa filmas “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” varoņu iestaigātajām taciņām

Orientēšanās sacensības Cēsu Rudens un Cēsu Rudens stafete pagājušās nedēļas nogalē risinājās jau 56. reizi! Sacensības notika Raiskumā, kur pirmajā dienā bija jācīnās garajā distancē un otrajā dienā – stafetē!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības notika Gaujas nacionāla parka teritorijā, kur ir noteikta Dabas lieguma zona. Sacensību centrs bija Biekās. Vieta pazīstama kā Saknīšu mājas no kinofilmas “Limuzīns Jāņa nakts krāsā”.

Uz sacensībām devās arī 43 Azimuts OK-Sm BJSS sportisti. Šoreiz sacensību kartes autoram vien zināmu iemeslu dēļ daudziem dalībniekiem nesaprašanās ar karti veicot distanci bija biežāk kā ierasts.

Tomēr Azimuta sportistiem izdevās tikt arī pie Cēsu rudens medaļām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dubultuzvara grupā W-20 , kur pirmajā vietā Agnese Jaunmuktāne un otrajā vietā Anda Jaunmuktāne. Goda pjedestāla augstāko pakāpienu iekaroja arī Austris Kalniņš M-20. Atzīstams starts Ievai Godiņai , kas triumfēja grupā W-45. Atkalparādīšanos orientieristu aprindās ar uzvaru grupā W21B nosvinēja Elīna Skopāne. Ar perfektu kartes lasīšanu savā M-70 grupā izcēlās Aldis Lapiņš neatstājot konkurentiem nemazāko iespēju viņu apsteigt.

Trešās vietas izcīnīja Zanda Stabiņa W21A , Marta Kalniņa W-16 , Otārs Putrālis M-45 , Māris Vabulnieks M-55 , Agris Kronbergs M-75.

Līdz goda pjedestālam nedaudz pietrūka izcīnot 4.vietu Robertam Zirdziņam M-12 un Mārim Zeiļukam M-40.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5. vieta Uvim Sproģim M-18 un Aigaram Dudelim M-60.

6. vieta Jānim Nullem M-55 un Guntai Dudelei W-55.

7. vieta Dārtai Skudrai W-8 , Kitijai Abulai W-16, Ilmāram Brikmanim M-55 un Pēterim Kokarēvičam M-60.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību rezultāti: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2023091624#r

Stafetes

Skrienamība mežā no labas līdz vidējai, vietām kritalas. Visai daudz zaļas krāsas un reljefa formas nav lielas. Stigas vietām grūtāk skrienamas un grūtāk pamanāmas. Purvi slapji, vietām ūdens kārta virs purviem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Azimuts OK-Sm BJSS stafešu sacensībām izdevās nokomplektēt sešas komandas , četras no tām tika suminātas sacensību noslēgumā.

Pirmo reizi OK Azimuts vēsturē izcīnīta uzvara sieviešu Elites komandai. Komandā etapu secībā startēja Anda Jaunmuktāne , Zanda Stabiņa un Agnese Jaunmuktāne aiz sevis atstājot Valmieras , Jelgavas ,Cēsu un OK Kāpa orientieristes.

Par uzvaru deviņu komandu konkurencē pie garšīgā kliņģera tika arī M-145 grupas komanda ar Raivi Kalniņu , Otāru Putrāli un Mārtiņu Godiņu sastāvā. Šajā grupā startēja vēl viena mūsējo komanda finišējot sestajā vietā. Debija stafetēs bija Raunas sportistam Ansim Rudzītim, kas komandā kurā vēl startēja Māris Zeiļuks un Guntis Zīvers aizvietoja iepriekšējā dienā acs traumu guvušo sportistu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā vietā W-16 meiteņu komanda ar Martu Kalniņu , Aneti Stabiņu un Kitiju Abulu sastāvā.

Otrajā vietā M-170 grupas komanda kurā startēja Māris Stabiņš , Dainis Bormanis un Pēteris Kokarēvičs.

Savu galveno uzdevumu atrast visus kontrolpunktus un finišēt ar rezultātu izpildīja W-14 grupas komanda, kurā arī bija divas stafešu debitantes. 7. vieta Kristīnei Rudzītei , Nanijai Lībai Uskliņģei un Alisei Elizabetei Stafeckai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stafešu rezultāti : https://lof.lv/seriali_rez/?id=2022091724#r

Māris Stabiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.