Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Organizē Ziemassvētku dāvanu sarūpēšanu Valkas novada maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem

Foto: laimasnamins.lv

Valkas novada sociālais dienests palīdz SIA “Orkla Latvija” organizēt Ziemassvētku dāvanu sarūpēšanu maznodrošināto un trūcīgo ģimeņu bērniem vecumā no 0 līdz 13 gadiem Valkas novadā. Kā katru gadu “Laimas labdarības namiņā” tiks izvietotas kartiņas, kurās bērni būs uzrakstījuši savas vēlēšanās Ziemassvētku vecītim. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām Valkas novada ģimenes, kurām ir piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statuss un bērni ir vecumā no 0-13 gadiem, pieteikt savus bērnus šim jaukajam pasākumam, laikā no 01.08.2022.- 15.08.2022., zvanot savam sociālajam darbiniekam pagasta pārvaldēs vai dienesta vadītājai 29452453. 

Arī pašam bērnam, kurš vēlēsies saņemt dāvanu, būs zināmi pienākumi. Sociālajā dienestā varēs saņemt kartīti. Kartītes priekšpusē bērniem būs jāuzzīmē rūpīgs zīmējums Ziemassvētku tematikā. Ja bērns ir pārāk mazs, lai pats to uzzīmētu, to varēs darīt vecāki, brāļi, māsas vai aizbildņi. 

  • Kartītes atvērumā būs jāmin bērna vārds, vecums un kārotā dāvana. Obligāti arī neliels pamatojums, kādēļ bērns vēlas tieši šo dāvanu.
  • Dāvana jāapraksta pēc iespējas detalizētāk, lai dāvanas sarūpētājs nekļūdītos (ja tie ir apavi, apģērbs, slēpes, slidas u.c. – noteikti jāmin bērna augums un izmērs, var norādīt arī vēlamo krāsu).
  • Vecākiem jāseko līdzi, lai bērna vēlme būtu reāli piepildāma (ne telefoni, datori vai spēļu konsoles). Ja tomēr bērns minējis kādu no šīm vai citām lielām lietām, noteikti jābūt pierakstītai arī dāvanas alternatīvai (par ko citu arī priecātos).

Informāciju sagatavoja: Natālija Dubrovska, Valkas novada Sociālā dienesta vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.