Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Opozīcijas deputāte jūtas kā politiskā ķīlniece

Foto: Ivo Leitis

Pirmdien vēlu vakarā ziņu aģentūrā LETA parādījās informācija, ka septiņi opozīcijas deputāti izsaka neuzticību Valkas domes priekšsēdētājam Ventam Armandam Krauklim. „Ziemeļlatvija” pārliecinājās, ka patiesībā iesniegumu parakstījuši seši deputāti, bet opozīcijas deputātes Sandras Pilskalnes paraksta tur nav.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sazinoties ar S. Pilskalni, viņa apliecināja, ka iesniegumu nav parakstījusi. Deputāte stāsta, ka iesniegumu uz sešām lapām saņēma pēcpusdienā, bet paraksts bija vajadzīgs jau tajā pašā dienā.

„Godīgi varu pateikt, ka es, izlasot šīs sešas lapas ar juridisku tekstu, nespēju aptvert, vai šie pārkāpumi ir tik nopietni, ka jāprasa domes priekšsēdētāja atkāpšanās. Es Viesturam Zariņam uzrakstīju, ka šobrīd neesmu gatava iesniegumu parakstīt. Es uzskatu, ka pareizāk ir nevis visu enerģiju ieguldīt, lai par katru cenu nomainītu politisko varu, bet strādāt, lai nākamajās vēlēšanās iegūtu tautas vairākuma atbalstu. Vara būs stipra, tautas ievēlēta, nevis dažu deputātu izmainīta. Mana būtība protestē pret nemitīgiem kašķiem, bet šobrīd notiek koncentrēšanās uz slikto, un tā ir tāda nepatīkama politiska jezga,” savu nostāju pauž S. Pilskalne, kura pašvaldības sektorā ir daudzus gadus. Viņa atzīst, ka iekšējā situācija Valkas domē ir tik smaga, kāda tā nav bijusi nekad.

 S. Pilskalne neizslēdz iespēju, ka viņai nāksies kļūt par neatkarīgu deputāti, jo šobrīd viņa nav vienota ar saviem komandas biedriem. Viņa neizslēdz iespēju, ja tiešām parādīsies kādi apstiprināti un būtiski pārkāpumi, kas apliecinātu, ka domes priekšsēdētājs rīkojies pretrunā ar sabiedrības interesēm un kaitējis novadam, balsojumā mainīt viedokli.

„Ziemeļlatvija” sekos līdzi notikumu gaitai. Domes sēde notiks ceturtdien.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.