Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā atkal svin Zinību svētkus

Publicitātes foto.

Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas zālē maija beigās atkal bija sapulcējusies visa skolas saime – skolēni, viņu vecāki un skolotāji, lai atskatītos uz neparasto mācību gadu. Esam mācījušies gan attālināti, gan klātienē. Konkursos, olimpiādēs, sacensībās arī piedalījāmies tiešsaistē un nedaudz arī klātienē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai sasniegumi būtu gan ikdienas darbā, gan ārpusstundu aktivitātēs, ir jāsaka liels paldies skolotājiem par viņu nesavtīgo darbu!

Mēs priecājamies par K.Homenko, A.Kalniņu, E.Kreceli, L.Rauhameki, V.Saldaku, S.Skuju, I.Lapko, E.Auziņu, A.E.Lauci, N.Mūrnieci, M.Ziemiņu, B.K.Pilmani, M.Kalniņu, K.Zariņu, M.Andersonu, R.Pakalnu,  D.Rohņanu, S.Briedi, A.Korobovu, A.Lūsi, K.Zariņu, R.Gurovu, E.Jāņkalnu, K.Skrastiņu, kuri mācās optimālā līmenī un piedalījušies ārpusskolas aktivitātēs, kas liek izskanēt mūsu skolas vārdam!

Arī šogad neizpalika tradīcija, ka skolotāji dāvināja “pūcītes” un mazas personīgās balviņas skolēniem par uzmanību, par skanošajiem sveicieniem, par uzmundrinājuma vārdiem, par neatlaidību, par vēlmi augt. No 1.klases līdz pat 9.klasei “pūcītes aizlidoja” pie 18 skolēniem!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies vecākiem, kas ir rūpējušies un atbalstījuši savus bērnus ikdienā visa mācību gada garumā, sadarbojušies ar skolu!

Bet tagad ir laiks mūsu atpūtai, mūsu vasaras sapņiem! Lai izdevusies vasara!

Informāciju sagatavoja: Līga Bukovska, mācību pārzine

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.