Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

NVO aicina pieteikt ģimenei draudzīgas vides veidošanas projektus

Foto: unsplash.com

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina atklātu projektu konkursu “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ar mērķi nodrošināt atbalstu nevaldības organizāciju (NVO) iniciatīvām ģimenēm draudzīgas vides veidošanā un sabiedrības līdzdalības veicināšanā, sekmējot pozitīvu attieksmi uz ģimeni kā vērtību. Konkursā pieejamais finansējums ir 200 000 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros izsludinātajā konkursā “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” tiks apstiprināti dažādi pasākumi ģimenisku vērtību godināšanai, t.sk. atzīmējot tādas dienas kā Tēva, Mātes un Ģimeņu diena.

Programmā pieejamais finansējums tiks sadalīts pa visiem pieciem plānošanas reģioniem un tiks atbalstīti projekti katrā no tiem – Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē. Vienam NVO projekta pieteikumam pieejamais maksimālais finansējums ir 15 000 EUR.

“Ģimenes ir Latvijas lielākā vērtība. Ģimenēs mēs smeļamies spēku un cerību labākai rītdienai. Šogad ar ģimenisku atmosfēru nepieciešams dalīties ar tiem, kuriem tas visvairāk nepieciešams. Ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu pasākumos visā Latvijā ģimenēm ar bērniem radīsim kopā būšanas prieku, vienlaikus aicinot pulkā un palīdzot iejusties arī ģimenēm no Ukrainas,” skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu pieteikumus vērtēs komisija, kuras sastāvā ir pa vienam pārstāvim no Labklājības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Kultūras ministrijas, Pārresoru koordinācijas centra, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un divi NVO pārstāvji – eksperti, kas atlasīti fonda izsludinātajā projektu vērtēšanas ekspertu atlases konkursā un saņēmuši augstāko vērtējumu.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 17. janvāra plkst. 12.00. Projektu iesniedzēju ērtībai 2022. gada 28. decembrī plkst. 11.00 notiks informatīvais seminārs, kur projektu pieteicējiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus pirms projektu pieteikuma iesniegšanas.

Informāciju sagatavoja: Sabiedrības integrācijas fonda preses dienests

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.