Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

NVA aicina darba devējus pieteikties dalībai pasākumā “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti”

Lai veicinātu darba meklētāju ar invaliditāti iekļaušanos darba tirgū un sniegtu atbalstu darba devējiem nepieciešamo darbinieku piesaistē, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2023. gada 1. marta līdz 31. martam rīko ikgadējo pasākumu „Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti” un aicina ieinteresētos darba devējus pieteikt dalībai savu uzņēmumu, iestādi vai organizāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

„Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti” NVA organizē visā Latvijā jau kopš 2017. gada. Dalība pasākumā „Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti” darba devējam palīdz aizpildīt aktuālās vakances, kā arī apliecināt savu sociālo atbildību un atvērtību dažādībai. Arī šogad darba devēji aicināti uzņemt darba meklētājus un NVA pārstāvi klātienē vai tikties ar interesentiem videokonferences formātā.  

Pieteikuma anketa pieejama NVA vietnes sadaļā “Atvērto durvju dienas uzņēmumos personām ar invaliditāti” 

Informācija par NVA pieejamo atbalstu darba devējiem, kuri nodarbina vai plāno nodarbināt personas ar invaliditāti, apkopota NVA vietnes sadaļā “Personu ar invaliditāti nodarbinātība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atgādinām, ka darba devējam, nodarbinot NVA klientu ar invaliditāti uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā NVA piedāvā dotāciju personas ar invaliditāti darba vietas aprīkošanai un ikmēneša dotāciju personas ar invaliditāti darba vadītāja apmaksai. Detalizētāka informācija par NVA atbalstu darba devējiem, kuri uzsāk nodarbināt personas ar invaliditāti uz nenoteiktu laiku, pieejama NVA vietnes sadaļā “NVA klientu ar invaliditāti nodarbinātība uz nenoteiktu laiku”.

Informāciju sagatavoja: Nodarbinātības valsts aģentūras Attīstības un analītikas departaments, Attīstības un stratēģiskās komunikācijas nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.