Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Novēl būt tradīcijai

Smiltenē gadu miju varēja kopā sagaidīt pilsētas centrā, kur muzicēja “Vilk Band” Pētera Vilka vadībā. Foto: No personīgā arhīva

Smiltenes kultūras centrs aicināja cilvēkus 31. decembra vakaru pavadīt kopā Smiltenes centrā, Baznīcas laukumā,  sagaidot jauno 2023. gadu ar mūziku un gaismas šovu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas, ka gadu mijas vakarā Smiltenē lija un pašvaldība svētku salūtu nerīkoja, šoreiz nesapulcināja tik daudz ļaužu, kā ierasts citus gadus. Taču tie, kuri ieradās, baudīja koncertu, ko sniedza vokāli instrumentālais ansamblis Pētera Vilka vadībā (pašu mūziķu nodēvēts par “Vilk Band”), uzdejoja un pusnaktī priecājās par gaismas šovu, kas aizstāja uguņošanu.

Vakara vadītājs aktieris Kristians Kareļins dalījās ar padomiem, kā jauno 2023. gadu padarīt īpaši skaistu un neaizmirstamu. 

“Jauki, ka bija šāds kopīgs pasākums. Ja ir iespējas un laiks, tad to vajadzētu turpināt kā tradīciju, jo cilvēkiem gribas izjust kopības sajūtu un baudīt mirkli,” domā smiltenietis, “Vilk Band” basģitārists  Pēteris Vilks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopā ar viņu gadu mijas koncertā muzicēja Juris Rozenbergs (vokāls, taustiņinstrumenti), Mārtiņš Āboliņš (akordeons) un Arturs Krivoručko (sitamie instrumenti).

Ne viens vien smiltenietis “Ziemeļlatvijai” atzīst, ka lielā salūta nerīkošanu kompensējušas privātās uguņošanas, kas šajā gadu mijā Smiltenē bijušas daudzās mājās.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.