Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Notverts aizdomās turētais Smiltenes dūrējs

Vispirms Smilteni nošokēja ziņa par uzbrukumu ar nazi vīrietim publiskā vietā. Gandrīz trīs dienas aizvadītajā nedēļā Smiltenes iedzīvotāji dzīvoja satraukumā, – cilvēkiem bija bail diennakts tumšajā laikā pārvietoties kājām, lai nepiedzīvotu uzbrukumu ar nazi. Tagad ir jauns šoks. Aizdomās par šo noziegumu aizturēts nebūt ne kāds iebraucējs – rūdīts noziedznieks vai maniaks – no citas pilsētas, bet vietējais jaunietis, 17 gadus vecs puisis no normālas ģimenes, Smiltenes vidusskolas 9. klases absolvents, kurš pēc pamatskolas absolvēšanas pērn aizgāja mācīties uz tehnikumu Kurzemē par Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēju glābēju.

Tagad gaismā nāk informācija, ka jaunietis nesen nonācis policijas redzeslokā aizdomās par citu noziedzīgu nodarījumu Smiltenē – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu.

Policija aizturētā vārdu masu medijiem neatklāj un atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā (tādēļ arī “Ziemeļlatvija” jaunieša vārdu nepublisko). Taču Smiltene ir maza pilsēta, cilvēki tāpat zina, kurš šajā duršanas lietā ticis aizturēts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.