Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Notikusi Erasmus+ projekta “Demokrātijas formula” kārtējā mobilitāte

Ir norisinājusies Erasmus+ projekta “Demokrātijas formula” kārtējā mobilitāte. Šoreiz visu partnerskolu pašpārvalžu jaunieši tikās Balvos, lai saskaņā ar projekta plānā iekļautajām aktivitātēm papildinātu, uzlabotu uz pilnveidotu savas digitālās prasmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk nekā piecu stundu garās apmācības vadīja pedagoģe, digitālā dizaina un datorgrafikas speciāliste Daiga Rugāja. Projekta gaitā jaunieši jau ir apguvuši dažādus ar demokrātiju un tās elementiem saistītus jautājumus, diskutējuši par demokrātijas nozīmi gan sabiedrībā kopumā, gan savā skolā, gan pašpārvaldes darbībā un arī ikdienā – savstarpējā saziņā ar vienaudžiem.

Ņemot vērā apgūto, projekta dalībnieki gatavojas projekta produkta – asociatīvo kāršu par demokrātiju radīšanai. Tieši tam ir nepieciešamas padziļinātas zināšanas par digitālajiem rīkiem un vizuālā materiāla apstrādi. Jaunieši apguva tādu digitālo rīku izmantošanu kā rastra grafikas programma GIMP un CANVA. Nākamajās vietējās aktivitātēs jaunieši diskutēs un dalīsies idejās par vienotu koncepciju kāršu izveidē.

Projektu “Demokrātijas formula” Nr. 2022-3-LV02-KA154-YOU-000099774 (programmas “Erasmus+” 1. pamatdarbība “Personu mobilitāte mācību nolūkos”) līdzfinansē Eiropas Savienība.

Projekta koordinatore Aiga Sorokina

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.