Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Notiks NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, darba devēju un darba meklētāju pieteikšanās turpinās

30.novembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00 Eiropas darba dienu platformā norisināsies  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, kuras laikā ar Latvijas darba devējiem tiešsaistē, izmantojot vien datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu, satiksies darba meklētāji, kuri dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē.  Latvijas darba devējiem tā ir iespēja atrast kvalificētus darbiniekus, bet darba meklētājiem – piemērotu darbu Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” jau ir reģistrējušies vairāk nekā 30 Latvijas darba devēju, piedāvājot darba meklētājiem vairāk nekā 400 brīvo darbavietu dažādās darbības jomās: informācijas un komunikācijas pakalpojumi; finanšu un apdrošināšanas darbības; profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi; administratīvo un apkalpojošo dienestu darbība; veselība un sociālā aprūpe; vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transports u.c. Dalībai pasākumā pieteikušies tādi darba devēji kā, piemēram, AS “Air Baltic Corporation”, SIA “Albert Cliff” , SIA “Allnex Latvia”, SIA “Atlas Aerospace”, SIA “Cabonline Customer Service Latvia”, SIA “Euro Live Technologies”, AS “G4S Latvia”, SIA “Ibanpay”, SIA “Intelligent Systems”, AS “Kesko Senukai Latvia”, SIA “KPMG Baltics”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, SIA “Livonia Print”, “Luminor Group AB”, SIA “Maxima Latvija”, SIA “Mitigate”, SIA “Norma – A”, VSIA “Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca”, AS “Printful Latvia”, SIA “Rimi Latvia”,  SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”, SIA “MSC Shared Service Center Riga”, VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, SIA “Tolmets”, SIA “Transcom Worldwide Latvia”, AS “Valmieras stikla šķiedra”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, AS “Virši-A” u.c.

Savus profilus dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” ir reģistrējuši jau vairāk nekā tūkstotis darba meklētāju no Latvijas un ārvalstīm. Pārsvarā tie ir cilvēki vecumā no 25 līdz 45 gadiem ar darba pieredzi, svešvalodu prasmēm un augstāko izglītību datorzinātnēs, biznesā un administrēšanā, inženierzinātnēs, humanitārās zinātnēs, transporta un citās jomās. Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” ir lieliska iespēja darba devējiem piesaistīt darbam savos uzņēmumos arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā.

Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir bez maksas!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja esat darba meklētājs un gribat atrast darbu Latvijā, Jums vēl ir iespēja izveidot savu profilu platformā www.europeanjobdays.eu, reģistrēties dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”, pieteikties vēlamajai vakancei un vienoties ar darba devēju par darba intervijas laiku pasākuma dienā – 30. novembrī. Darba meklētāji regulāri saņem arī paziņojumus par jaunu darba devēju un vakanču reģistrāciju platformā.

Ja esat darba devējs un meklējat kvalificētu speciālistu vakancei ar atalgojumu virs 1000 eiro, platformā www.europeanjobdays.eu Jūs vēl varat pagūt reģistrēt sava uzņēmuma profilu dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”, pieteikt vakanci, kā arī publicēt uzņēmuma prezentāciju starptautiskās atpazīstamības veicināšanai.

Tiešsaistes darba dienas dalībnieki varēs saņemt arī konsultācijas – uz reģistrēto lietotāju jautājumiem tiešsaistē atbildēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Detalizētāku informāciju var uzzināt, sazinoties ar starptautiskās tiešsaistes darba dienas „Darbs un karjera Latvijā” Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES koordinatoru Latvijā Andri Segliņu (Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 26591666).

Informāciju sagatavoja: Nodarbinātības valsts aģentūras preses dienests

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.