Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Notiks “Kopā būšana” pie Plāņu Tautas nama

12.augustā Plāņu pagasta iedzīvotāji aicināti uz vasaras pasākumu “Kopā būšana” pie Plāņu Tautas nama. Svētkus plkst. 17.00 ieskandinās bērnu vokālā studija “Notiņas” Aigitas Guoģes-Lapiņas vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Plkst.17.30 skatītājus iepriecinās Cēsu teātris, ciemakukulī atvedot jautro, muzikālo Ādolfa Alunāna dziesmu spēli “Mucenieks un Muceniece”. Cēsu teātris, iestudējot Ā. Alunāna „Mucenieks un Muceniece”, dinamiskā, laikmetīgā veidā ar kustību, dziesmu un daudzveidīgu izrādes elementu spēli, piešķir jaunu „skanējumu” latviešu dramaturģijas klasikai. Līdztekus mākslinieciskai vērtībai, aktieri skatītājiem vēlas dot lielu teātra pozitīvisma, mūzikas, kustību un jautrības devu, izceļot skaistāko ikviena cilvēka dzīvē – mīlestību. Izrādes režisore – Edīte Siļķēna, “dzīvās” mūzikas radītājs Juris Krūze, kustību konsultants – Andis Kozaks. Galvenajās lomās iejutīsies Ieva Rence vai Ilze Jansone, Gints Eliass, Kārlis Dambis, Jānis Gabrāns, bet izrādē piedalīsies vēl 25 Cēsu teātra aktieri. Dziesmu spēlei mūzikas autors ir Raimonds Pauls, bet dziesmas aranžējis un muzikālo pavadījumu izrādei veidojis Juris Krūze.

Svētki izskanēs uz romantiskas nots – plkst. 19.00 klausītāju un skatītāju priekam muzicēs Anatolijs Livča, dziedās Madara Botmane un Juris Jope muzikālajā programmā “Es vedīšu Tevi uz tango…”

Lai izdodas jautra, romantiska un patīkama kopā būšana!

Informāciju sagatavoja: Ginta Gailīte, Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.