Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgusies Valkas novada “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”

Foto: Zane Sīmane

Piektdien, 13.maijā, tika aizvadīts ikgadējais noslēguma – godināšanas pasākums Valkas bibliotēkā reģistrētajiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” (BJVŽ) dalībniekiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai izsniegtu LNB sarūpētās balvas un atzīmētu veiksmīgi aizvadītu 2021. gada lasīšanas maratonu, Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Zane Sīmane kopā ar Valkas novada BJVŽ dalībniekiem devās izbraucienā uz Kārķiem. Tur Sandras Pilskalnes pavadībā izstaigāta un izpētītas “Lustiņdruvas” meža takas, apciemoti Mini Zoo neparastie  iemītnieki un izbaudīts z/s “Rudzīši” saimnieces Annas sarūpētais mielasts. Ieskats pasākuma fotogrāfiju galerijā šeit.

2021. gadā programmai “BJVŽ” Valkas bibliotēkā reģistrējās un savu vērtējumu par grāmatu kolekciju sniedza 25 žūrijas locekļi.

Aicinām ikvienu interesentu kļūt par 2022. gada “BJVŽ” dalībnieku visa gada garumā, reģistrējoties pie Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītājas Zanes Sīmanes klātienē vai rakstot zane.simane@valka.lv, vai zvanot 29153117.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vairāk par lasīšanas veicināšanas programmu “BJVŽ” lasiet šeit.

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.