Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgusies Valkas mūzikas skolas bijušās direktores tiesvedība pret Valkas novada pašvaldību

Februārī Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas bijusī direktore Līga Veinberga pēc divām tiesas sēdēm Vidzemes rajona tiesā Valmierā saņēma tiesas lēmumu, kas apmierināja viņas prasību tiesā. Abas tiesas procesā iesaistītās puses noslēdza vienošanos, L. Veinbergai piekrītot, ka novada pašvaldība viņai izmaksās kompensāciju divu mēnešalgu apmērā un segs arī advokāta pakalpojumu izmaksas.
Pērn 5. jūlija laikrakstā “Ziemeļlatvija” rakstīts par to, kā 25. maija domes sēdē, deviņiem deputātiem balsojot par, tika pieņemts lēmums par L. Veinbergas atbrīvošanu no amata. Taču jau toreiz mūzikas skolas direktore brīdināja jauno pašvaldības vadību, ka sekos ierosināta tiesvedība par Darba likuma neievērošanu un par novada pašvaldības Darba koplīguma neievērošanu.
Aicinājām L. Veinbergu uz sarunu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.