Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noslēgušies konkursi uz diviem amatiem

21. februārī beidzās pieteikšanās termiņš novada pašvaldības izsludinātajam konkursam uz Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas labiekārtošanas darbu vadītāja – dārznieka amatu, bet aizvadītajā piektdienā, 16. februārī, uz jaunizveidoto Valkas, Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītāja amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novada pašvaldības Personāla daļas vadītāja Arita Ārgale informē, ka uz novada triju pagastu pārvaldnieka amatu ir pieteikušies trīs kandidāti. Vakar ar viņiem notika darba intervijas. A. Ārgale cer, ka konkursa komisijai izdosies piemērotāko kandidatūru virzīt uz ceturtdien, 29. februārī, notiekošo domes sēdi, kurā deputāti ar savu balsojumu vai nu atbalstīs, vai arī tomēr noraidīs šo kandidatūru.

Savukārt uz Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas labiekārtošanas darbu vadītāja – dārznieka amatu pieteikušies divi pretendenti. To, kad ar viņiem notiks pārrunas,
A. Ārgale pagaidām vēl nevarēja pateikt. “Ziemeļlatvija” sniegs informāciju par to, kuri turpmāk veiks šo amatu pienākumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.