Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noslēdzies Valkas bibliotēkas organizētais stāstu konkurss “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam”

Publicitātes foto.

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā noslēdzies ģimeņu Ziemassvētku stāstu konkurss “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam”. Savus brīnumstāstus konkursam iesniedza 12 Valkas novada ģimenes. Visus darbus rūpīgi izlasīja un izvērtēja bibliotekāru žūrija piecu cilvēku sastāvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Žūrijas balsojumā par interesantākā stāsta autoriem tika atzīta un pārsteiguma balvas no “Iglu Soft Play” saņem Evita, Matīss un Kristians Stalbes. Savukārt simpātiju balvu un fotosesiju no “Zane Andiņa Photoghraphy” iegūst Golubovu ģimene.

Konkursa organizatore, Bērnu literatūras nodaļas vadītāja Zane Sīmane saka lielu paldies visiem konkursa dalībniekiem un aicina ierasties bibliotēkā pēc sarūpētām dāvanām un saldumiem. No 27. līdz 29. decembrim bibliotēka būs atvērta no plkst.10:00 līdz 18:00, 30. decembrī no plkst.10:00 līdz 14:00.

Ar visiem konkursa stāstiem iespējams iepazīties Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā. Savukārt godalgoto vietu stāstus aicinām lasīt šeit:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  1. Vieta – “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam”, autori: Evita, Matīss un Kristians Stalbes
  2. Vieta – “Ziemassvētku rīts”, autori: Golubovu ģimene

Konkursā “Dāvana vismazākajam meža iemītniekam” tika aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, kopīgi izdomājot, uzrakstot un ilustrējot savu īpašo Ziemassvētku stāstu. Tā mērķis bija šajā ikdienas darbiem piesātinātajā laikā motivēt vecākusapstāties, pabūt kopā ar bērniem un pasapņot.        

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.