Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noskaidroti 2023. gada nogalē rīkotās akcijas “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā!” uzvarētāji

Noskaidroti 2023. gada nogalē izsludinātās akcijas “Radīsim Ziemassvētku noskaņu Smiltenes novadā!” rezultāti. Darba grupas un iedzīvotāju balsojuma kopvērtējumā augstākos rezultātus ieguva Kraukļu ģimenes īpašums Ceriņu ielā 2, Blomē, Švernu saimes mājas “Vecābeles” Smiltenes pagastā, kā arī Elstiņu ģimenes izrotātais mājoklis Līvānu ielā 7, Variņos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopumā akcijā bija pieteikti vai izvirzīti 37 pretendenti. No tiem šogad darba grupas vērtēšanai un iedzīvotāju balsojumam nodots 21 dalībnieks. Iedzīvotāju balsojums norisinājās no 2023. gada 30. decembra līdz 2024. gada 8. janvārim Smiltenes novada pašvaldības sociālo tīklu vietnes Facebook kontā. Rezultāti tika noteikti, summējot iedzīvotāju balsojuma rezultātus (kas veidoja 70% novērtējuma) un darba grupas vērtējumu (kas veidoja 30% novērtējuma).

No visiem īpašumiem izvēlētie trīs laureāti saņems īpašas Smiltenes novada pašvaldības dāvanas, lai darītu savu īpašumu visa gada garumā vēl skaistāku. Visi akcijas dalībnieki saņems veicināšanas balvas. Ar saņēmējiem individuāli sazināsies par balvu nodošanu atbildīgās personas.

Kā atklāj Smiltenes novada pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Una Raiskuma: “Šī akcija ir radusies, pateicoties iedzīvotājiem, kuri izgrezno savus īpašumus tumšajā laikā, iepriecinot ne tikai sevi, bet arī citus. Mēs vēlamies, lai šie īpašumi, kuri rada gaismu novadā, paliek ar vien greznāki un mirdz spožāk. Tādēļ laureātiem tika pasniegtas balvas – gaismas izkārtnes “Mums sanāk”, kuras veidotas, balstoties uz novada zīmola  saukli “Smiltenes novadā sanāk! Jo Jums sanāk!”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijas laureātu sveikšana norisinās 2024. gada 15. un 16. janvārī. Aicinām vēlreiz palūkoties uz šī gada uzvarētājiem, lai iedvesmotos radīt svētkus un prieku pašiem sev, kā arī citiem ik dienu!

Patiesi pateicamies katram, kurš Ziemassvētku un gadu mijas laiku padarīja krāšņāku, iekrāsoja novadnieku ikdienu ar skaistiem rotājumiem un piedalījās akcijā!

Lai sanāk arī turpmāk!

Kraukļu ģimenes īpašums Ceriņu ielā 2, Blomē
Elstiņu ģimenes izrotātais mājoklis Līvānu ielā 7, Variņos
Švernu saimes mājas “Vecābeles” Smiltenes pagastā

Beāte Putniņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.