Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Noskaidrota 2023. gada čaklāko lasītāju ģimene Valkas bibliotēkā

FOTO: Ance Andrējeva-Empele

Valkas bibliotēkas goda raksts un tituls “Čaklāko lasītāju ģimene” tiek piešķirts trešo gadu ar mērķi godināt ģimeni, kura aizvadītā gada laikā izlasījusi visvairāk Valkas bibliotēkas krājumā esošo grāmatu. Šogad titulu iegūst Boiko ģimene, kura 2023. gada laikā izlasījusi teju 200 dažādu veidu grāmatas un žurnālus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Matīsa, Alīnas un Maksa mamma Laura atklāj, ka lasīšana viņu ģimenē ir veids, kā lietderīgi pavadīt brīvo laiku, attīstīt iztēli un fantāziju. Šobrīd cītīgākais lasītājs ģimenē ir vecākais dēls Matīss, kurš grāmatu pasaulē tika ievests līdz ar pirmajiem pastāvīgi izlasītajiem vārdiem. Ar aizrautību viņš lasīšanai piesaista māsu Alīnu un pat divgadīgo brālīti Maksu. “Mūsu ģimenē bija gadījums, kad Matīss pēc kārtējā bibliotēkas apmeklējuma bija pat sameklējis grāmatas, ko lasīt tētim un mammai. Man bija izvēlēta Agneses Lēdigas grāmata “Mirklis pirms laimes”.” atceras Laura.

Boiko ģimene mudina vecākus ar bērniem doties uz bibliotēku pēc pirmās lasāmvielas – ļauties aizraujošajai grāmatu pasaulei un uzkrāt tajās atrodamās gudrības, kas noderēs dažādās ikdienas situācijās un saskarsmē ar cilvēkiem!

Godinot ģimenes, kuras aktīvi lasījušas bibliotēkas grāmatas, vēlamies uzsvērt lasīšanas vērtību ģimenē un pateikties par Valkas bibliotēkas kā ģimenei interesantas kultūrvietas izvēli.

Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas, Sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.