Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Norisināsies seminārs Vidzemes vietējām rīcības grupām par inovāciju un tās novērtēšanu

19.aprīlī vietējo rīcības grupu pārstāvji aicināti pulcēties Cēsu pilī, lai uzklausītu ekspertu ieteikumus par inovāciju – kā to atpazīt, kā izstrādāt projektu vērtēšanas kritērijus un kā tajos ietvert inovācijas novērtēšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai veidotu pēc iespējas skaidrāku izpratni par šiem procesiem, seminārā no dalībniekiem sagaidāma aktīva līdzdarbošanās. Reģistrācija pasākumam (līdz 17. aprīļa plkst. 11:00) pieejama šeit.

Seminārā pieredzē dalīsies eksperti Vita Brakovska, biedrības “Zināšanu un inovācijas sabiedrība” valdes locekle, un Krišjānis Veitners, izvērtēšanas un uzraudzības eksperts. Tiks runāts par aktuāliem jautājumiem, tai skaitā:

  • Kas ir inovācija lauku teritorijā?
  • Kā identificēt, kas ir inovatīvs projekts?
  • Kādus iznākuma rādītājus piemērot, lai izmērītu inovācijas ietekmi uz teritorijas attīstību?

Tēmas izvēlētas, lai atbalstītu Vietējās rīcības grupas, kuras šobrīd aktīvi sākušas darbu pie savu stratēģiju izstrādes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Seminārs organizēts projekta “EUROPE DIRECT Vidzeme” ietvaros. EUROPE DIRECT Vidzeme, ar filiālēm Cēsīs un Valmierā, galvenais uzdevums ir sniegt iedzīvotājiem Vidzemē savlaicīgu un objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni. Tā darbības ilgums plānots līdz 2025. gadam.

Informāciju sagatavoja: Marta Riekstiņa, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.