Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

No 7.līdz 11.jūnijam Valka un Valga svinēs 439.dzimšanas dienu

2022. gada Valkas – Valgas pilsētas svētku kopīgā parāde. Foto: Roberts Johansons

Ceturtdien,  2. martā, Valkā norisinājās ikmēneša Valkas novada un Valgas pašvaldību vadības un speciālistu sanāksme, lai kopīgi sāktu plānot šī gada pilsētas svētku aktivitātes un pasākumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dvīņu pilsētu Valkas – Valgas festivāls jeb pilsētu svētki šogad norisināsies no 7. līdz 11. jūnijam.Svētki sāksies trešdien, 7. jūnijā, ar tradicionālo dvīņu pilsētu mākslinieku darbu kopējās izstādes atklāšanu, kam sekos koncerts Valgā. Ceturtdien, 8. jūnijā, svētku priekus baudīs mūsu pilsētu jaunākie iedzīvotāji Valkas un Valgas bērnudārzu audzēkņu pasākumā. Savukārt, plkst. 18.00 Valkā notiks mēru pieņemšana.

Šogad turpināsim arī iedibināto tradīciju – kopīgo svētku parādi. Šogad tā nenotiks svētdienā, kā iepriekšējos gados, bet piektdienas, 9. jūnija, vakarpusē. Gājienu noslēgsim Putraskalnā pie Pedeles, kur plkst. 23.00 būs iespēja vērot iespaidīgu Multimediju strūklaku šovu.

Ikmēneša Valkas novada un Valgas pašvaldību vadības un speciālistu sanāksme. Foto: Ivo Leitis

Sestdienā, 10. jūnijā pa dienu būs iespējas iepirkties svētku tirdziņā Valgā, savukārt plkst. 22.00 aicinām visus uz Valkas brīvdabas estrādi, kur notiks horeogrāfa Jāņa Purviņa veidotā dejas izrādi “Vilkaču mantiniece”. Svētku lustes turpināsies naktī no sestdienas uz svētdienu, kopīgā diskotēkā Valkas – Valgas centrā.  Pilsētas svētku noslēguma dienā, 11. jūnijā plānots aizraujošs autosprinta rallijs Valkas – Valgas pilsētā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šiem un citiem pasākumiem ar precīziem laikiem un norises vietām informācija sekos tuvākajā laikā, tāpēc aicinām sekot līdzi aktuālākajiem jaunumiem par gaidāmajiem pasākumiem Valkas pašvaldības mājaslapā www.valka.lv un sociālo tīklu kontos.

Informāciju sagatavoja: Ivo Leitis, Valkas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.