Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

No 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim notiek parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likuma “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu

www.pexels.com

Parakstīšanās par tautas nobalsošanas rīkošanu notiks klātienē jebkurā parakstu vākšanas vietā Latvijā un ārvalstīs. Valkas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā ir noteikta viena parakstu vākšanas vieta – Valkā, bērnu un jauniešu centrā “Mice” Semināra ielā 27. Valkas parakstu vākšanas vietas darba laiks: pirmdienās, trešdienās, piektdienās – no 15.00 līdz 19.00; otrdienās, ceturtdienās – no 9.00 līdz 13.00; brīvdienās, svētku dienās (25., 26., 31. decembris, 1. janvāris) – no 10.00 līdz 14.00.

Vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt parakstu vākšanas vietā, paredzēta iespēja parakstīties savā atrašanās vietā pēdējā parakstu vākšanas dienā 5. janvārī. Atbilstošs iesniegums savlaicīgi līdz 4. janvārim jānogādā parakstu vākšanas vietā vai ar e-parakstu parakstīts uz e-pastu rolands.rastaks@valka.lv.

Vairāk informācijas www.cvk.lv.

Valkas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Rolands Rastaks, 25779961

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.