Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Neīstā laikā, ne tāds uzvārds un bez pieredzes. Kas ir Karmena, kura gadījās politisko cīņu krustugunīs?

Valkā pēdējā laikā politiskās kaislības sit augstu vilni. Tās uz savas ādas izbaudīja arī Karmena Lazdiņa. Lai gan Valkas novada pašvaldības izsludinātajā konkursā uz vietējā novadpētniecības muzeja direktora amatu viņu no trim kandidātiem konkursa komisija atzina par pašu piemērotāko un ieteica vietējiem deputātiem ar balsojumu apstiprināt vadītājas amatā, vairums opozīcijas deputātu, pievienojoties arī neatkarīgajam deputātam, balsojumā Karmenu “izšūpoja”. Kā iemesls tika minēts – nav darba pieredzes un muzeja specifikai atbilstošas zināšanas. Konkursa uzvarētājai deputāti nedeva iespēju arī pārbaudes laikā – trijos mēnešos – pierādīt sev un pārējiem savu varēšanu un atbilstību amatam. Nav mazsvarīgi, ka arī muzeja bijusī direktore un kolektīvs atbalstīja Karmenu kā nākamo muzeja direktori.

Nenoliedzami, ka vietējā sabiedrība šo notikumu pārrunāja un interpretēja atbilstoši savai saprašanai. Taču jāatzīst, ka līdz šim par Karmenu ir gaužām maz informācijas. Tā teikt, īsti nav zināms, kas viņa ir par “putniņu”. Lai iepazītos ar Karmenu un uzzinātu viņas domas un viedokli, aicinājām viņu uz sarunu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.