Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Mūzikas skolai būs jāmeklē jauns direktors

Uzsākot jauno mācību gadu, 2022. gada 1. septembrī J. Cimzes Valkas mūzikas skolas direktore Līga Veinberga ar īpašām piemiņas veltēm sveica visus jaunos skolas audzēkņus. Izrādās, ka šis mācību gads L. Veinbergai būs pēdējais skolas direktores amatā. Foto: Inga Karpova

Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas direktore Līga Veinberga pēc astoņiem gadiem šajā amatā nolēmusi doties pelnītā atpūtā. To viņa publiski paziņoja visnotaļ emocionālā vēstulē aizvadītajā piektdienā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz jautājumu, vai šis lēmums pieņemts saistībā ar notiekošo novada pašvaldībā un opozīcijas deputātu pārmetumiem novada pašvaldības priekšsēdētājam Ventam Armandam Krauklim saistībā ar draudzības uzturēšanu ar Gruziju, sarunā ar “Ziemeļlatviju” L. Veinberga atbild noliedzoši, sakot, ka beidzot ir saņēmusies pielikt punktu savam 47 gadu ilgajam darba mūžam.

Pirms mūzikas skolas direktores amata L. Veinberga ir strādājusi novada pašvaldībā par Izglītības nodaļas vadītāju un par bijušā novada pašvaldības ģimenes atbalsta centra “Saulīte”, kas atradās Ērģemē, direktori.

Viņa skaidro, ka direktores amatā strādās vēl līdz augusta vidum, bet, uzsākot jauno mācību gadu, skolu, visticamāk, vadīs jau jaunais direktors. Līdz ar šīm pārmaiņām novada pašvaldībai būs jāizsludina konkurss uz šo vakanci.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gadu no gada atliku šī lēmuma īstenošanas termiņu. Tiešām uzskatu, ka skolā ir jānotiek paaudžu maiņai. Jaunais direktors darbu uzsāks sakārtotās telpās. Esam sagādājuši arī vairākus jaunus mūzikas instrumentus. Arī skolas apkārtne ir apzaļumota,” ir gandarīta skolas direktore.

Uz jautājumu, vai viņa mūzikas skolas audzēkņiem turpinās pasniegt vijoļspēli, L. Veinberga atbild noraidoši. Taču muzicēšana pilsētas kultūras nama tautas mūzikas kapelā “Sudmaliņas” gan turpināsies. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.