Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Mūsdienīgas tehnoloģijas, azartiskas sacensības un vēl citas interesantas aktivitātes sagaida Kārķu Meža dienu dalībniekus

Foto: Inga Zotova

Aicinām jau tagad pavasarī ieplānot divas aizraujošas, darbīgas un izzinošas dienas – 29. un 30. aprīlī Kārķos pēc divu gadu pārtraukuma notiks 17. Kārķu Meža dienas un 9. Koka auto sacensības. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma pirmā diena – piektdien, 29. aprīlis iesāksies ar izzinošu un semināru “Kas lācītim prātā, kas pūcei vēderā?”. Lektore Līgatnes dabas taku vadītāja Inta Lange. Uz šo semināru aicināti pedagogi, mazpulku vadītāji un ikviens interesents, kas vēlas uzzināt ko jaunu un aizraujošu par dzīvniekiem. Pēc tam vēl šajā dienā iecerēta izzinoša ekskursija uz SIA “PEPI RER” aktivitāšu kluču Iglu  ražotni un Ērģemes pilsdrupām. Vakarā visi aicināti uz romantisku vakaru “Stimperu” Lielajā šķūnī – dziesminieka Valda Atāla koncertu kopā ar mūziķiem Dainu Briedi un Oskaru Burovu. Kā arī būs iedvesmojošas sarunas par ēdieniem, ko varam pavasarī pagatavot no savvaļas augiem, un iespēja baudīt šefpavāra Ērika Dreibanta sagatavotu veselības dzērienu. 

Pasākuma otrā dienā – sestdien, 30. aprīlī plānots, ka pulksten 9.00 pasākuma atklāšana, dalībnieku reģistrācija. Darbi noritēs apmēram 10 komandās Kārķu un Ērģemes pagastos. Jau no pulksten 10.00 pie Dabas koncertzāles darbu uzsāks ļoti interesantas Latvijas Valsts mežu speciālistu, Dabas aizsardzības pārvaldes, Rīgas Tehniskās universitātes studentu, SIA “Zaļā josta”, Ilzes un Sergeja Bušujevu u.c. radošas un atraktīvas darbnīcas bērniem un pieaugušajiem. Kā vienmēr būs arī Meža bodīte ar lauku labumiem, aizraujošas alpīnisma atrakcijas un vēl vairākas citas aktivitātes. Pulksten 13.00 saviesīga pēcpusdiena, kurā visiem būs gardas vietējo saimnieču sarūpētas pusdienas, kas tiks baudītas klausoties grupas “Apvedceļš” mūziķa Jāņa Krūmiņa priekšnesumus. Pulksten 14.00  Koka auto sacensības. Labā ziņa ir tā, ka vēl var paspēt izgatavot koka auto (nolikums Valkas novada mājas lapā un Kārķu facebook lapā)! Tālāk aizbraukušo auto īpašniekiem balvā ar EP deputātes Sandras Kalnietes atbalstu sarūpēts brauciens uz Briseli, arī visu četru grupu pirmo trīs vietu ieguvējiem vērtīgas balvas! Pēc apbalvošanas laimīgo ciparu izloze un vēl vairākas citas aktivitātes. Pulksten 22.00 tautas namā balle. Spēlēs grupa “Stradivari”. Pasākumu vadīs LTV žurnālists Dāvids Ernštreits. 

Uz pasākumu aicinām līdzi ņemt koka auto, lai piedalītos sacensībās un pakaramos – lai piedalītos izstādē. Kāpēc pakaramos? Tāpēc, ka ar pakaramo sākas lietu kārtība un ar radošu izdomu, tie var būt visdažādākie! Mums ir tradīcija, ka katru gadu veidojam interesantas vienas dienas izstādes, kur eksponātus sarūpē pasākuma dalībnieki, piemēram, iepriekšējos gados ir bijušas lieliskas priekšautu, tīkliņu, vēja zvanu, modinātāju u.c. izstādes. Interesantāko pakaramo autoriem pārsteiguma balvas! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai prieks un optimisms uztur možu garu un veselību! Uz tikšanos Kārķu Meža dienās 2022!

Būsiet gaidīti Kārķos!

Sīkāka informācija (transports no Rīgas, nakšņošanas iespējas u.c.):

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

26280656 mob.t. Ērģemes un Kārķu pagastu pārvalžu vadītājs Pēteris Pētersons
26068289 mob.t. brīvā laika organizatore Sandra Pilskalne

Informāciju sagatavoja: Sandra Pilskalne, brīvā laika organizatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.