MTB sportistiem jaudīgas sacensības Talsos

Sestdien un svētdien, 9. un 10. jūlijā, Kamparkalna trasē Talsos norisinājās “Vivus.lv MTB 2022” sacensību seriāla ceturtais un piektais posms, kuros piedalījās arī sportisti no Smiltenes un Valkas novada.

Sestdien, sacensību ceturtajā posmā, maratona (31 kilometra) distancē “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvis Mārtiņš Puriņš finišēja 15. vietā, viņa komandas biedrs Kristers Kovgers bija 18., Andris Laganovskis finišēja 85. vietā, Kristaps Kārkliņš – 110. vietā.

“Dako Ziemeļvidzeme” maratona distancē komandu vērtējumā ierindojās sestajā vietā.

Pusmaratona distancē “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvis Rainers Zviedris izcīnīja otro vietu, “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Aivis Karzons bija piektais, viņa komandas biedrs Agris Podiņš – septītais, Oskars Ārgalis finišēja devītajā vietā, Rihards Rieka finišu sasniedza 17. vietā. “Dako Ziemeļvidzeme” braucējs Jānis Rapa finišēja 25. vietā, viņa komandas biedrs Oskars Jaunbērziņš – 30.vietā. “Velohooligans/Ķeizari-1” pārstāvis Zigmārs Bērziņš finišu sasniedza 43., Dainis Homko un Ints Lērme no “Dako Ziemeļ­vidzeme” attiecīgi 49. un 50. vietā, viņu komandas biedrs Romāns Ježovs bija 67., Uldis Platnieks no “Velohooligans/Ķeizari-1” finišēja 81. vietā, viņa komandas biedrs Ivars Lācis ‒ 109. vietā.

“Velohooligans/Ķeizari-1” pusmaratona distancē komandu vērtējumā ieņēma otro vietu, “Dako Ziemeļvidzeme” – sesto.

Pusaudžu distancē “VeloLifestyle/SmiltenesBJSS” pārstāvis Mārtiņš Ice finišēja 24. vietā.

Svētdien, sacensību piektajā posmā, maratona distancē (53 kilometri) “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvji Kristaps Kārkliņš, Kristers Kovgers un Mārtiņš Puriņš ieņēma attiecīgi 12., 13. un 19. vietu.

Pusmaratonā (31 km) distancē triumfēja “Dako Ziemeļvidzeme” pārstāvis Rainers Zviedris, kamēr Aivis Karzons no “Velohooligans/Ķeizari-1” kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Oskars Ārgalis un Agris Podiņš no “velohuligāniem” finišēja attiecīgi sestajā un septītajā vietā, “Dako Ziemeļvidzeme” sportists Jānis Rapa finišēja 26. vietā, Rihards Rieka no “Velohooligans/Ķeizari-1” – 32., Rihards Liepa no “Dako Ziemeļvidzeme” bija 43., Zigmārs Bērziņš no “Velohooligans/Ķeizari-1” finišēja 54., divi “Dako Ziemeļlvidzeme” sportisti finišēja viens aiz otra – Dainis Homko 57., Ints Lērme 58. vietā, Uldis Platnieks no “Velohooligans/Ķeizari-1” finišu sasniedza 76. vietā, viņa komandas biedrs Ivars Lācis finišēja 112., Armands Liepa no “Dako Ziemeļlvidzeme” – 148.

Piektajā posmā “Velohooligans/Ķeizari-1” pusmaratona distancē komandu konkurencē izcīnīja pirmo vietu, Agrim Podiņam “Kalna karaļa tituls”.