Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Miķeļdienas tirgū” Drustos – tradicionālais tirgus un istabas augu andele

Sestdien, 30. septembrī, sākot no pulksten 10 pie Drustu brīvdabas estrādes norisināsies “Miķeļdienas tirgus”, kur apmeklētājiem būs iespēja iegādāties kādas skaistas vai gardas lietas. Turklāt šogad līdztekus ierastajām tirgus aktivitātēm iedzīvotājiem būs iespēja piedalīties istabas augu andelē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas nozīmē, ka tirdziņa dienā ikviens varēs nest savus istabas augus un iemainīt tos pret jauniem. “Mēģināsim tradicionālajā Miķeļdienas tirdziņā piedāvāt kaut ko jaunu. Ideja radās tajā brīdī, kad sapratu, ka man pašai mājās ir daudz istabas augu, dažreiz tie apnīk un gribas, lai interjerā parādās kāds jauns. Šī būs tā reize, kad iedzīvotāji varēs nest savus lolotos istabas augus, lai tos iemainītu pret kādu jaunu, sen tīkamu eksemplāru, ko būs noskatījuši pie kāda cita saimnieka, kas būs ieradies uz andeli ar saviem istabas augiem. Kas vienam kļuvis pārāk ierasts, kādam citam var izrādīties sen tīkots un noskatīts. Pasākuma laikā tad arī redzēsim, kāda būs cilvēku interese. Ja cilvēkiem būs interese, tad nākotnē varēs rīkot cita veida andeles, piemēram, stādu, sēklu, apģērbu, mantu vai tamlīdzīgas,” stāsta Drustu tautas nama vadītāja Sandra Meija un cer, ka ar maziem solīšiem, īstenojot iecerētās idejas, izdosies pagastā iedzīvināt jaunas tradīcijas.

“Miķeļdienas tirgus” dienā netiks aizmirsts arī par jaunāko paaudzi, bērniem būs iespēja radoši izpausties, darbojoties ar rudens veltēm, no tām gatavojot interesantas dekorācijas.

Savukārt pulksten 16 visi tiek mīļi aicināti pulcēties Drustu tautas namā, kur izskanēs Signes Balteres koncerts Dzejas dienu noskaņā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.