Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Meklēt savu  īsto “es” un  uzdrīkstēties būt pašai, – tā dzīvot ir vērts

Smiltenietei Alisei Millerei bērnībā bija sapnis par savu lauku māju meža vidū. To viņa ir piepildījusi – ar savu vīrieti Kristapu un abu piecus gadus veco dēlu Edvardu dzīvo vidē, kāda Alisei patīk vislabāk: klusumā un mierā, meža ielokā, Launkalnes pagastā, aptuveni septiņus kilometrus no Smiltenes.

Viņu māja ir 1890. gadā uzcelta bijusī mežniecības ēka, tās iekštelpu interjeru Alise ar savu māksliniecisko, radošo izdomu un dotībām mēbeļu atjaunošanā izveidojusi tik īpašu, ka savulaik tas nonāca izdevniecības “Santa” mājas un stila žurnāla uzmanības lokā un slejās.

Tagad Alise piepildījusi vēl vienu sapni – pēc daudzus gadus ilgiem meklējumiem beidzot atradusi savu būtību un savu “es” viņa varēs izpaust un ar citiem zināšanās dalīties savā radošajā darbnīcā – izstāžu zālē “A.Mill. Vintage” Smiltenes centrā. Tuvinieku un draugu lokā darbnīcas atvēršanas svētkus Alise svinēs 25. martā, bet no 27. marta “A.Mill. Vintage” būs atvērta apmeklētājiem. Alises lauciņš jau vairākus gadus ir mēbeļu atjaunošana, tas arī ir “A.Mill. Vintage” pamatu pamats, bet papildu tam Alise vada meistarklases un sniedz interjera dizaina pakalpojumus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.