Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Meklēs atbildes, kā saprast sevi un šo pasauli

Foto: pixabay.com

Latvijas Evaņģēliski luteriskās Baznīcas pasaulē (LELBP) Blomes dievkalpojumu kopa izsludinājusi pieteikšanos kursam “No ticības uz dievbijību”, kas noslēgsies ar kristībām un iesvētībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Interesenti pieteikties un uzsākt kursu var jebkurā laikā, tāpēc konkrēta sākuma datuma kursu norisei nav. Katrs tiks apmācīts individuāli,” informē LELBP Blomes dievkalpojumu kopas mācītājs Zigmārs Ziemanis.

Viņš skaidro, ka kurss “No ticības uz dievbijību” ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuri vēlas iegūt gan atziņas, kas pārveido dzīvi, gan arī kaut ko lielāku par laimi, tiem, kuri savā vājumā un nespēkā vēlas atrast spēku un vēlas iegūt ne tikai ticību, bet arī dievbijību.

Tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kā saprast pašam sevi, šo pasauli un to, uz kādu mērķi tā virzās, un kā saprast lietas, kas pārsniedz saprašanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sīkāku informāciju interesenti var saņemt, sazinoties ar mācītāju Zigmāru Ziemani pa tālruni 28446787 vai rakstot epastu zigmars.ziemanis@inbox.lv.

Baznīcu, ko tagad sauc par Latvijas Evaņģēliski luterisko Baznīcu pasaulē, kā Latvijas Evaņģēliski Luteriskās Baznīcas darbības turpinātāju izveidoja latviešu bēgļi pēc Otrā pasaules kara, kad Latvija bija okupēta un iekļauta Padomju Savienībā. Apmēram puse latviešu luterāņu mācītāju, ieskaitot arhibīskapu un vairumu prāvestu, bija atstājuši Latviju un 1944. gadā atradās trimdā. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.