Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Meklē darbiniekus


Foto: pexels.com

24. aprīlī pulksten 10 akciju sabiedrība “Smiltenes piens” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru rīko Atvērto durvju dienu darba meklētājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens, kuram ir interese par darba iespējām šajā uzņēmumā, tiek aicināts pulksten 9.50 ierasties Smiltenē, Mūrnieku ielā 2, pie AS “Smiltenes piens” apsardzes ēkas, lai tālāk dotos iepazīt darba vidi un uzzinātu par karjeras iespējām šajā uzņēmumā. Šobrīd aktuālās vakances uzņēmumā ir piena produktu ražošanas meistars, piena produktu pārstrādātājs un remontatslēdznieks.

AS “Smiltenes piens” Atvērto durvju dienu rīko jau trešo reizi. Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Ilze Bogdanova atzīst, ka tas ir labs veids, kā parādīt potenciālajam darba ņēmējam viņa iespējamo darba vietu un klātienē sniegt atbildes uz viņam interesējošiem jautājumiem.

“Šogad esam plānojuši diezgan lielas investīcijas uzņēmumā saistībā ar ražotās produkcijas eksporta apjoma pieaugumu, un tāpēc mums ir nepieciešami papildu darbinieki. Šobrīd mums ir vajadzīgi ražošanas meistari Smiltenes pienotavā un Blomes sierotavā, tāpat arī – vairāki piena produktu pārstrādātāji,” piebilst Ilze Bogdanova.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.