Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Meklē aktierus masu skatu filmēšanai Raunā

Foto: pixabay.com

Iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem ir iespēja pieteikties Līgosvētku TV koncertuzvedumā masu skatu uzņemšanai. Filmēšana paredzēta 8. jūnijā Raunā un Raunas apkārtnē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pastāstīja Raunas kultūras centra vadītāja Linda Vecgaile, pieteikties aicināti atraktīvi vīrieši un sievietes, kuri kameras priekšā jūtas brīvi un nepiespiesti. “Tas būs TV3 producentu grupas projekts, kur galvenās aktivitātes būs saistītas par un ap Līgosvētku tradīcijām. Rauna mums ir patiešām skaita, tāpēc galarezultāts noteikti būs iepriecinošs un tīkams skatītājiem,” pauž L.Vecgaile un atklāj, ka ziņa par pieteikšanos pavisam nesen ievietota sociālajā tīklā “Facebook”, tāpēc, kāda būs interese par pieteikšanos, pagaidām vēl grūti spriest.

Kā norādījuši koncertuzveduma organizatori, 8. jūnijā filmēšana paredzēta divās daļās, kur attiecīgi Raunas apkārtnē no pulksten 12 līdz 14 pulcēsies dalībnieki vecumā no 25 līdz 50 gadiem, bet laikā no pulksten 19 līdz 22 – masu skatu dalībnieki vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Proti, vakarā masu skatam nepieciešami cilvēki zaļumballes epizodei Raunas pilsdrupās.

Kā norāda L. Vecgaile, pieteikumi tiek gaidīti līdz 6. jūnijam. Plašāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 26590507 vai kulturarauna@smiltenesnovads.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.