Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Medicīnas pakalpojumu klāstu Valkā ierobežo mediķu un finanšu trūkums

To, ka Valkas poliklīnikā trūkst ārstu speciālistu, atzīst ne tikai vietējie ģimenes ārsti un novada iedzīvotāji, bet arī SIA “Vidzemes slimnīca” valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs. Viņš sola, ka drīzumā Valkas poliklīnikā rentgens būs pieejams vismaz divas reizes nedēļā, nevis tikai reizi, kā ir pašlaik.

SIA “Vidzemes slimnīca” vadība un jauno Rūjienas ielas 3. ēkas īpašnieku SIA “SP Labāka Rītdiena” pārstāve – valdes priekšsēdētāja Evija Jēkabsone ieradās Valkā, lai Valkas ambulatorās daļas darbiniekus un telpu nomniekus – ģimenes ārstus – informētu par nākotnes plāniem un vienotos par turpmāko sadarbību.

“Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka pēc SIA “Vidzemes slimnīca” rīkotās rakstiskās izsoles rezultātiem uzņēmuma valde nolēma noslēgt nekustamā īpašuma Rūjienas ielā 3 nomaksas pirkuma līgumu uz diviem gadiem ar SIA “SP Labāka Rītdiena”, kā arī nodot šo nekustamo īpašumu pircēja lietošanā, faktiskā valdījumā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.