Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Marikai Svīķei veltītā koncertā “Seko tauriņiem!” savākti 2497 eiro

Foto: Agnis Melderis

3.martā pulksten 19.00 Smiltenes kultūras centra lielajā zālē izskanēja izcilās un ļoti mīlētās Marikas Svīķes piemiņai veltīts koncerts “Seko tauriņiem!”. Jaunradītas un jau popularitāti iemantojušas dziesmas ar dzejnieces vārdiem izdziedāja vietējie mūziķi un viesi. Līdz koncertam un tā dienā Smiltenes KC bija iespējams ziedot M.Svīķes piemiņas un kultūras vietas izveidei Smiltenes Vecajā parkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies Jānim Krūmiņam par brīvprātīgo iniciatīvu radīt šādu koncertu un pulcēt kopā māksliniekus. Paldies arī Daci Purvlīcei par pasākuma vadīšanu un to, ka kopā ar skatītājiem un māksliniekiem domās rakstīja šajā vakarā Marikai vēstuli dzejā, dziesmās un aplausos.

Vēstule bija par personīgām atmiņām, par dzeju, par mīlestību.

Kā uzsākot vakaru teica pasākuma vadītāja: ”Mēs gaidām pavasari un ziemas atkāpšanos, bet jau nedēļu mūsu sirdis ir sasalušas. Sasalušas no asinis stindzinošajiem notikumiem Ukrainā un kara.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies Jānim par koncerta organizēšanu un Dacei par vadīšanu, paldies māksliniekiem un Smiltenes kultūras centra komandai, kas tās kaut uz brīdi atkausēja un deva cerību un spēku.

Šobrīd mums visiem ir jāmeklē spēks. To var rast lūgšanās, darbā, ģimenē, draugos un var rast arī Marikas dzejā.

Un koncerta apmeklētājiem šāda iespēja būs, jo Marikas ģimene apmeklētājiem dāvināja dzejas krājumus – “Mēs esam viens otram” un “Viss turpinās”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis vakars atkausēja ne tikai sirdis, bet arī kāda ilgi lolota biedrības “Smiltenei un Latvijai” projekta virzību. Tajā tika atrādīta ideja dzejnieces Marikas Svīķes piemiņas kultūrvietai, un vākti ziedojumi tai. 

Paldies visiem, kuri ziedoja Smiltenes kultūras centrā pirms koncerta un koncerta laikā. Kopā šajā reizē esam savākuši 2497 eiro no nepieciešamajiem 22 500 eiro.

Ziedojumu vākšana turpinās, un ceram jau drīz tikties citos pasākumos.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mēs sakām lielu paldies Jums, kas ziedoja naudu un savas idejas! Lielie darbi, atnākot pavasarim, tikai sāksies, tādēļ, aicinām tos, kam šis projekts ir svarīgs tupināt ziedot “Smiltenei un Latvijai biedrība”, reģ.nr. 40008065607, IBAN: LV39UNLA0050024690335 ar norādi- Marikas Svīķes kultūras vietas izveidei.

Informāciju sagatavoja: Biedrība “Smiltenei un Latvijai”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.