Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Māmiņas laime – laimīgi bērni un saticīga ģimene

Maijs viennozīmīgi ir ģimeņu mēnesis. Tajā iekrīt Daudzbērnu ģimeņu diena, Mātes diena un Starptautiskā ģimenes diena. Daudzās ģimenēs tās ir svētku dienas, kurās pabūt kopā ar saviem mīļajiem. Kā allaž, maija otrās nedēļas izskaņā īpaši godātas tiks mammas, vecmāmiņas, krustmāmiņas un audžumammas. Maija sākums izvērties par svētku laiku arī kuplajai Purviņu ģimenei no Kārķu pagasta, kur jēdziens ģimenes vērtības nav tikai tukša skaņa.
Purviņu ģimenē aug četras atvasītes, kuras audzinātas cieņā un mīlestībā, augstu tur godā savus vecākus. Mamma Dana rūpējas par mājas soli, aizraujas ar dažādiem hobijiem, kur viens no jaunākajiem ir dabīgo ziepju gatavošana, eksperimentējot ar dabas materiāliem, jau tapušas vairākas dabīgo ziepju variācijas. Savukārt tēvs Egils pasniedz vērtībizglītības un rakstura audzināšanas pro­grammas (ir bērnu un jauniešu vispārīgo sportisko aktivitāšu vadītājs), pēc individuāla pieprasījuma māca jaunajai paaudzei austrumu cīņu mākslu. Vēl viņš dzied skanīgajā Latvijas vīru korī “Frachori”, peld ziemā un vasarā, Egils ar savu pedagoga talantu spēj aizraut gan vietējo, gan Rīgas skolu bērnus ar sportiskām nometnēm un pārgājienu organizēšanu dabā, iesaistot pasākumos arī savu ģimeni. Praktiski darbojas mazpulku kustībā Kārķos. Brīvajā laikā labprāt kūpina zivis. Karsti kūpinātās “Dadzīšu skumbrijas” novērtējuši jau daudzi gardēži kā Kārķos, tā ārpus pagasta robežām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.