Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Maija sākumā Valmierā notiks “Kino Pedālis”

Jau septīto gadu Valmiera kļūs par velo un kino dzīvesstila galvaspilsētu. “Kino Pedālis” atgriežas savā ierastajā formātā. Piektdien, 6.maijā, “Kino nakts” dažādās vietās Valmierā, bet sestdien, 7.maijā, “Interaktīvs velobrauciens”, pēc kura satiksimies “Kino Pedāļa burziņā”. Ieplāno jaudīgu un aizraujošu nedēļas nogali kopā ar draugiem, ģimeni un citiem festivāla faniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

6.maijā – “Kino nakts”

Piektdienas vakarā priekškaru Valmierā vērs vairāki “pop up” kinoteātri tādās vietās, kur ikdienā kino nav sastopams. Šogad filmu programma būs īpaši plaša, jo tā tiek veidota sadarbībā ar īsfilmu festivālu “2 Annas”. “Pop up”kinoteātros varēs baudīt gan mūsmāju, gan ārvalstu īsfilmas, kurās velosipēds spēlē īpašu lomu, ar to brauks, nesīs, cels pāri un stieps augšup, gluži kā dzīvē.

Dokumentālas, izglītojošas un aizraujošas īsfilmas no visām pasaules malām priecēs mūs tepat Valmierā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Detalizētāku filmu programmu publicēsim jau aprīļa vidū.

7.maijā – “Kino Pedāļa” velo brauciens

“Kino Pedālis” ir velo dzīvesstila festivāls, tas kļuvis par aizraujošu piedzīvojumu gan jauniem festivāla dalībniekiem, gan ikgadējiem tā piekritējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla laikā kopumā būs pieejami trīs dažāda garuma, spēju un vēlmju maršruti: “Ģimenes Pedālis” (ap 10 km), “PusPedālis” (ap 25 km) un “DižPedālis” (ap 45 km).

Visi maršruti sākas pasākuma centrā – Vecpuišu parkā, bet tālāk katrs ved savā virzienā kopā ar interaktīvu spēli viedtālruņos.

Spēles kartē būs redzams gan brauciena maršruts, gan spēles jautājumu kontrolpunkti. Dalībnieki paspēs gan aplūkot Valmieras novada skaistākās takas, gan asināt prātu jautājumos par kino un velo, kā arī (ja laikapstākļi ļaus) īpašā veidā šķērsot Gauju. Visi maršruti noslēgsies festivāla centrā, kur dalībniekus sagaidīs “street food”, patīkama mūzika un kopīgs festivāla “burziņš”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties Valmieras novada pašvaldības atbalstam, festivāls tā apmeklētājiem būs bez maksas. Katram būs iespēja iegādāties festivāla suvenīrus – kreklus un slavenās Kino Pedāļa cepurītes.

Festivāla “burziņš”

Velobrauciena noslēgumā festivāla centru – Vecpuišu parku – ieskandinās “Kino Pedāļa burziņš”. Dzīvā mūzika, “street food”, atskats uz festivālu un ģimeniska atpūta pēc kopā pavadītas dienas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rezervē datumu kalendārā jau tagad un gatavojies “Kino Pedālim”!

Viss par un ap festivāla norisi atrodams “Kino Pedālis” “Facebook” lapā vai www.kinopedalis.lv.

Informāciju sagatavoja: Gundega Gulbe

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.