Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lugažu muižā godinās jaunos dzejas autorus

Foto: valka.lv

15.oktobrī plkst.14:30 Valkas pagasta Saieta namā “Lugažu muiža” notiks dzejas autoru – iesācēju konkursa “Tu arī mani spēsi izpildīt” laureātu apbalvošanas pasākums. Tā laikā tiks paziņoti un godināti augstāko vērtējumu ieguvušie darbu autori un izskanēs dzeja jauno dzejnieku lasījumā. Par pasākuma muzikālo noformējumu rūpēsies dzejniece un dziesminiece Elīna Līce. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada literātiem – Velgai Krilei un Arturam Gobam veltītais, dzejas autoru – iesācēju konkurss “Tu arī mani spēsi izpildīt” tika izsludināts augusta sākumā. Tajā piedalīties – iesūtot savus jaunākos un līdz šim nepublicētos oriģināldarbus, tika aicināti jaunie dzejnieki no visas Latvijas, kuri sasnieguši vismaz 10 gadu vecumu. Konkursam tika saņemti teju 30 pieteikumi, kurus aizklātā veidā izvērtēja žūrija sešu cilvēku sastāvā – Valkas novada dzejniece Anita Anitīna, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas teātra mākslas, latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga Šnuka, Valkas pagasta amatierteātra “Rūdis” režisore Evija Stālmeistere, Valkas novada Literārās apvienības vadītāja un Rakstniecības un mūzikas muzeja sabiedrisko attiecību vadītāja Zane Brūvere-Kvēpa, filoloģe, literatūrzinātniece un Rīgas Juglas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Līga Sudare un Latvijas Bērnu fonda viceprezidente Vaira Vucāne. 

Uz laureātu apbalvošanas pasākumu tiek aicināts ikviens interesents, lai atbalstītu un iedrošinātu jaunos autorus un  godinātu dzeju kā būtisku mūsu kultūras daļu. 

Konkursu organizē Valkas novada Centrālā bibliotēka un Sieta nams “Lugažu muiža”, atbalsta “Latvijas Bērnu fonds” un Valkas novada pašvaldība. 

Informāciju sagatavoja: Ance Andrējeva-Empele, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.