Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lugažu laukums saglabās līdzšinējo nosaukumu

Foto: Dace Pūce

Noslēdzoties Lugažu laukuma pārbūvei, Valkas novada pašvaldība saņēma iesniegumu ar priekšlikumu par laukuma nosaukuma maiņu. Secinot, ka viedokļi par šo jautājumu ir dažādi, tika nolemts uzklausīt iedzīvotāju viedokli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

18. augustā pie Valkas pilsētas kultūras nama notika iedzīvotāju diskusija, kuras laikā tika piedāvāti nosaukumi – Lugažu parks, Saieta laukums, Saules parks, Jaunais parks, kā arī esošais nosaukums Lugažu laukums. Par visatbalstītākajiem variantiem kļuva Lugažu laukums un Saules parks, esošajam nosaukumam gūstot pārsvaru ar vienu balsi.

Ņemot vērā aktīvo diskusiju arī sociālajos tīklos, iedzīvotāji tika aicināti izteikt savu viedokli tiešsaistē par kādu no diskusijā piedāvātajiem variantiem, vai arī piedāvāt savu. Aptaujā piedalījās 229 respondenti, no kuriem absolūtais vairākums – 69% uzskatīja, ka Lugažu laukumam jāatstāj līdzšinējais nosaukums. Par Saules parka nosaukumu nobalsoja 14% respondentu, savukārt pārējie piedāvātie varianti saņēma salīdzinoši nelielu balsu skaitu.

Ņemot vērā klātienes diskusijas un tiešsaistes aptaujas rezultātus, 23. augusta Valkas novada pašvaldības Attīstības lietu komitejas sēdē klātesošie deputāti vienbalsīgi nolēma atbalstīt iedzīvotāju vēlmi Lugažu laukumam atstāt līdzšinējo nosaukumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ivo Leitis, Sabiedrisko attiecību speciālists, Valkas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.