Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

LTRK aicina apmeklēt Atvērto durvju dienu

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina iepazīties ar organizācijas darbības virzieniem, uzņēmējiem sniegtā atbalsta iespējām un īstenoto interešu pārstāvību, biedru priekšrocībām un biedrības bagāto vēsturi, apmeklējot Atvērto durvju dienu 28. martā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī brīža izaicinošajā ekonomiskajā situācijā uzņēmējiem īpaši svarīgi ir saņemt atbalstu, atrast domubiedrus un tikt sadzirdētiem gan valsts mērogā, gan partneru vidū, lai kopīgi pārvarētu problēmas un veicinātu Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstību. Nozīmīgi ir arī konkurētspējas paaugstināšanas pasākumi un jaunu eksporta tirgu apgūšana. Lai uzņēmējus iepazīstinātu ar LTRK īstenoto uzņēmēju interešu pārstāvību, pieejamo atbalstu eksportam, organizētajiem semināriem un pasākumiem, īstenotajām Eiropas Savienības projektu aktivitātēm, šķīrējtiesu un komercstrīdu mediāciju, dotu iespēju satikt jau esošos biedrus un uzzināt par viņu pieredzi sadarbībā ar LTRK, kā arī pastāstītu par biedrības bagāto vēsturi, LTRK organizē Atvērto durvju dienu 28. martā no plkst. 15:00-17:00 LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā.

LTRK ir uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies gandrīz 6000 biedru  – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrības galvenais uzdevums ir pārstāvēt uzņēmēju intereses un sniegt dažādus uzņēmējiem nepieciešamus pakalpojumus, lai veicinātu Latvijas uzņēmumu izaugsmi un labvēlīgu biznesa vidi. LTRK galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja un eksports.

Dalība Atvērto durvju dienā ir ar iepriekšēju reģistrāciju līdz 28. martam, pasākumu vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Būs arī interesanta ekskursija pa LTRK vēsturisko namu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies tuvu 6000 biedru (3000 individuālie uzņēmumi un 3000 biedru no uzņēmēju biedrībām) LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 17,8 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un divdesmit miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80. gadu!

Informāciju sagatavoja: Aija Rumba, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.