Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lielākā dāvana 100. dzimšanas dienā – tuvinieku mīlestība

Mūžs gadsimta garumā, – ir maz cilvēku, par kuriem tā var teikt. Viena no viņiem ir Smiltenes novada Grundzāles iedzīvotāja Lilija Veronika Liepiņa (dzimusi Lāce).
Savu 100. dzimšanas dienu viņa svin 5. aprīlī, tuvinieku apčubināta un apmīļota, joprojām moža, ar labu atmiņu un labu veselību. Jubilāres sveicēju vidū būs ciemiņi no Smiltenes novada pašvaldības, arī Grundzāles pagasta pārvaldes vadītāja Alda Zvejniece.
Par tik labām vecumdienām raisās prieka asaras
Sarunā ar “Ziemeļlatviju” Alda Zvejniece teic, ka Lilija Veronika ir vienīgā Grundzāles pagasta iedzīvotāja, kura sasniegusi 100 gadu vecumu, vismaz nevienu citu simtgadnieku pagasta pārvaldes vadītāja Grundzāles pusē neatceras.
Jubilārei Alda Zvejniece velta tikai labākos vārdus. “Laipna un mīļa, visu mūžu pacietīga. Savi bērni viņai nav bijuši, visu mīlestību Lilija Veronika dāvājusi brāļa mazbērniem un palīdzējusi viņiem izaugt. Pati visu mūžu ir čakli strādājusi un visiem radu bērniem iemācījusi darba tikumu, visi izauguši par krietniem strādātājiem. Par to man ir prieks,” teic Grundzāles pagasta pārvaldes vadītāja.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.